10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized קריאות לסוכנויות רכב ייפתחו מחדש כאשר סגירות עולה לאוצר 61 מיליון ליש”ט ביום

קריאות לסוכנויות רכב ייפתחו מחדש כאשר סגירות עולה לאוצר 61 מיליון ליש”ט ביום

סוכנויות רכב חדשות חייבות לאפשר לפתוח מחדש “כעניין של דחיפות”, על פי הבוסים בתעשייה, המדגישים כי האוצר מפסיד £ 61 מיליון בכל יום הם נשארים סגורים.
מע”מ, בלו רכב (VED) ומיסים אחרים על מכירות רכב פרטיות מייצרים הכנסות מס של 5.4 מיליארד ליש”ט עבור איש המס מדי שנה. אגודת היצרנים והסוחרים המוטוריים (SMMT) מעריכה כי 23 אחוזים מזה (1.24 מיליארד ליש”ט) אבדו בסוף מאי כתוצאה מהנעילה של נגיף הקורונאוויל בבריטניה.

קניית מכונית חדשה – המדריך המלא שלך

כל יום נוסף סוכנויות רכב חדשות נותרו סגורות רואים שהאוצר מפסיד מיסים של 20 מיליון ליש”ט בעוד תשלומים לתעשיית הרכב 590,000 עובדים קמעונאיים עם ענף הרכב רואים את האוצר מוציא 41 מיליון ליש”ט ביום.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

המסווגת כקמעונאים שאינם חיוניים, התאריך המוקדם ביותר בו עשויה להיות רשאי לרשת 4,900 חזקה של סוכנויות רכב חדשות בבריטניה היא לפתיחה מחדש היא 1 ביוני. ה- SMMT טוען כי אולמות התצוגה לרכב הם אחד הסוגים הקלים ביותר של קמעונאי בהם ניתן לשמור על התרחקות חברתית, וכי התעשייה מוכנה לשים את הצעדים המתאימים.
מגזר הרכב בבריטניה כבר הפסיד 8 מיליארד ליש”ט כתוצאה מנעילה, כאשר הרשמות לרכב חדש ירידה ב -97.3 אחוזים באפריל. קווי הייצור מתחילים כעת לגבות שוב, וה- SMMT טוען שיש ביקוש של לקוחות עצומים שניתן למלא.
מייק הווס, מנכ”ל ה- SMMT, אמר: “אמצעי הממשלה לתמיכה בתעשיית הרכב הקריטית במהלך המשבר סיפקו קו הצלה חיוני, והמגזר מוכן כעת לחזור לעבודה כדי לעזור לבנייה בבריטניה מחדש. אולמות תצוגה לרכב, ממש כמו מרכזי גן, מרווחים ויכולים להתאים להתרחקות חברתית בקלות, מה שהופך אותם לכמה מחצרי הקמעונאות הבטוחים ביותר בבריטניה.
“מתן אפשרות לסוחרים לחזור לעסקים יעזור לעורר את אמון הצרכנים ולפתוח את ההתאוששות של התעשייה הרחבה יותר, להגביר את הכנסות המס ולהפחתת הנטל על ההוצאות הממשלתיות. בניגוד למגזרים קמעונאיים רבים אחרים, מכירות רכב משמשות כמנוע לייצור ופתיחה מחדש של אולמות התצוגה הוא הצעד הבא הקל ובטוח יחסית כדי לסייע בהפעלת הכלכלה מחדש. עם כל יום של סגירה יום נוסף של הכנסה אבודה עבור הענף והאוצר, איננו רואים שום סיבה לעיכוב. ”

האם אתה חושב שסוכנויות רכב צריכות להיפתח מחדש? ספר לנו את מחשבותיך בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *