10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ICONA NUCLEUS AUTONONOUS ELECTRIC MPV חשוף

ICONA NUCLEUS AUTONONOUS ELECTRIC MPV חשוף

זה לא רק יצרני הענק המקדמים את הטכנולוגיה האוטונומית, שכן ייעוץ בסגנון איטלקי ICONA חשף את ה- MPV האוטונומי הגרעיני שלה בתערוכת הרכב של ג’נבה 2018. ספק אנשים עם שישה מושבים אוטונומיים לחלוטין הוא קידום של ה- ICONA NEO EV, שהוצג בשנת 2015. עם זאת, הגרעין דוחף עוד יותר את החדשנות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

עם קוויו המתנופפים כמו גם קו הגג המעוטר, הגרעין הוא בבירור פרויקט בהובלת עיצוב, ואילו תא הנוסעים משתמש במה ש- ICONA טלפון מתקשר ‘שטח מגורים נייד’ בו הנוסעים יכולים להימתח. היעדר החלונות הצדדיים, הקדמיים או האחוריים הוא רמז חזותי ליכולתו האוטונומית לחלוטין, אם כי הפאנלים שקופים למחצה, ולכן הדיירים יכולים לראות, אולם לא ניתן לראות. האור הטבעי מגיע מחופה הגג.
המושבים מותקנים זה מול זה כדי לנוסעים להתמתח, מכיוון שאין דרישה להגה, דוושות או כל סוג של בקרות רכב אחרות לדיירים.
6

סגנון הפנים מצוין כדי לעורר מושגי נסיעה בעבר, כך שיש נוחות כמו גם יוקרה, אם כי הפנים קשורים באופן מוחלט, כמו גם ניתן להתאים אותם כך שיתאימו למשאלות הנוסע הפרטי. כלולים תצוגות אינטראקטיביות, משרד סלולרי כמו גם בר שתייה.
הכוח מגיע מארבעה מנועים חשמליים בתוך גלגלים שיוצרים 592 כ”ס משולבים. הכוח מגיע מסוללה שניתן לטעון באמצעות מערכת היברידית מימן, כמו גם הגרעין נוצר כדי לנסוע עד 740 מיילים בין המילוי.
ICONA הוקמה על ידי מנהל לשעבר של סטודיו סטייל ברטון, כמו גם מעצב ראשי לשעבר בניסן, וכן פיתח מספר רכבי רעיון בתקופתו, כולל אחד עם עבודות גוף של טיטניום. עם זאת הגרעין הוא החזון שלו של מכונית ביתית אוטונומית.
לחץ ממש כאן עבור כל הזרם מתערוכת הרכב של ז’נבה 2018 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *