10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized יגואר לנד רובר כדי להוסיף 5,000 משימות חדשות עד סוף השנה

יגואר לנד רובר כדי להוסיף 5,000 משימות חדשות עד סוף השנה

יגואר לנד רובר חשף כי פירושו להוסיף 5,000 אנשי צוות נוספים לכוח העבודה הכולל הנוכחי שלה, 40,000 ברחבי העולם עד סוף השנה, עם אינספור חדש משימות באלקטרוניקה כמו גם הנדסת יישומי תוכנה שתמלא על ידי מגויסים חדשים.
היוזמה החדשה העולמית, שתגובה על ידי משחק סמארטפון אמת מוגבר המיוצר במקביל עם הלהקה המקוונת הנודעת גורילז, יראו למעלה מ -1,000 עובדים חדשים העובדים על אלקטרוניקה חדשה כמו גם על תוכנה, כולל חדשנות אוטונומית וכן טכנולוגיית רכב חשמלי הקרוב. 4,000 המשימות האחרות יופקו ברחבי העסק, עם כמה פתחים חדשים בייצור.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• יגואר לנד רובר יפתח רכבים חשמליים בבריטניה
כדי למשוך מיומנות צעירה חדשה למותג, נרקחו תהליך גיוס דו-שלבי המבצע שימוש בטכנולוגיית אמת מוגברת, נרקחו סמארטפונים כמו גם מוזיקה.
האפליקציה לנושאי גורילז-שהופקה בגלל הקשר של הלהקה עם צוות הפורמולה E של יגואר-כוללת מיניגום בו שחקנים מפתחים רעיון I-Pace של יגואר ברכישה כדי לגלות כמה מהיסודות על המכונית הראשונה הכל-חשמלית של המשרד.
לאחר מכן מטפלים בשחקנים עם סדרה של חידות פיצוח קוד המאתגרות בהדרגה, שפותחו לבחינת סקרנות, התמדה, אמונה לרוחב כמו גם מיומנויות פתרון נושא – מיומנויות JLR קובעות שהיא צריכה.
מי שמבצע מיטב עם מבחני האמת המוגדלים יועבר במהירות עם תוכנית הגיוס של JLR. עם זאת, גם ערוצי יישום מסורתיים הרבה יותר ייפתחו לפונקציות החדשות.
מה אתה מאמין בתהליך הגיוס החדש של JLR? הבה נבין בתגובות למטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *