10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile טויוטה למאבק בגניבת ממיר קטליטי בבריטניה באמצעות סימון סמוי

טויוטה למאבק בגניבת ממיר קטליטי בבריטניה באמצעות סימון סמוי

טויוטה ולקסוס נלחמים בגניבת ממיר קטליטי על ידי יישום סימונים סמויים על 100,000 חלקים על מכוניות ישנות פגיעות, מה שמקל על המשטרה לעקוב אחר רכיבים גנובים.
גניבת ממיר קטליטי נמצאת במגמת עלייה בגלל מחירים מנופחים של המתכות היקרות הכלולות בתוכו. כעת, חברת ניהול הסיכונים Smartwater מספקת אצווה ראשונית של 50,000 ערכות לטויוטה ולקסוס, ומאפשרת לסמן חלקים יקרי ערך.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

החברות היפניות טוענות כי הדגמים ההיברידיים הישנים שלהם ממוקדים במיוחד בגניבה מסוג זה, שכן הזרזים שלהם עובדים פחות קשה מאלו במודלים החשמליים החדשים יותר ולכן נוטים להיות במצב טוב יותר.

ממירים קטליטיים הסבירו: כיצד הם עובדים ומניעת גניבה

בעלי מכוניות ישנות אלה שרוצים שממירים קטליטיים שלהם המסומנים בסתר יכולים ליצור קשר עם סוחר הטויוטה או לקסוס הקרוב ביותר שלהם שיזמין לשירות. טויוטה נותנת גם 20,000 ערכות לכוחות המשטרה כדי לתמוך ביוזמות הגניבה המקומיות שלהם נגד קטליסטים, מה שאמור לעזור לבעלים שכבר לא נמצאים בקשר עם רשת הסוחרים בגלל גיל רכבם. בנוסף, ה- AA יפנה את הנהגים להשתמש בשירותים אלה.
רכיבים מסומנים יוכלו להיות מזוהים כגנובים בעת התאוששותם, מה שאמור להוביל לכך שהגנבים יורשעו. טויוטה פיתחה בעבר מכשיר אבטחה ‘Catloc’ שמקשה על הסרת הממירים הקטליטיים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *