10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized בלוג: פיתוח טויוטות חדשות

בלוג: פיתוח טויוטות חדשות

טויוטה הייתה יצרנית הרכב הגדולה הראשונה שפתחה מרכז סגנון בדרום קליפורניה. מתקן המחקר בסגנון קלטי שלה נפתח בשנת 1973, וכן אחראי לספק לנו את טויוטה סליקה, Previa MPV, כמו גם את הרעיון המרהיב של LF-LC LF-LC המוצג בתערוכת הרכב של דטרויט 2012.
פתיחת הסטודיו Calty נתפסה כצעד חשוב בצמיחתו של טויוטה לשוק האמריקני, מה שמאפשר לחברה להשתפר לרצונות הלקוחות שלה כמו גם לצרכים, כמו גם לאפשר להם לעצב מכוניות מתאימות יותר.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

כיום, המתקן מנוהל על ידי קווין האנטר, שסיפק תובנה מרתקת בדיוק כיצד התפתח תפקידו של האולפן. הצוות שלו מבלה כעת טונות של זמן בהערכת הערות, ציוצים כמו גם הודעות בבלוג על טויוטה כמו גם בעיצובים החדשים ביותר של לקסוס, כך שמה שאתה מצהיר בתגובות באמת יכול לעשות את ההבדל.
מידע זה מועבר לפרויקטים חדשים, המתבצעים כעת עם התמקדות גבוהה בהרבה בהשגת מעצבים כמו גם מהנדסים לדבר עם כל אחד אחר מוקדם יותר במכוניות חדשות וקידום משאיות מבעבר.
להלכה, פירוש הדבר כי סגנון מכונית חדשה לגמרי נפגע פחות מדרישות הנדסיות, כמו גם שניתן לשנות את הנקודות הקשות של פלטפורמת המכונית כדי לאפשר למכוניות והמשאית להיראות טוב יותר.
זה מיועד לפועל עכשיו. האנטר אמר: “לקסוס יש מוניטין של איכות גבוהה כמו גם אמינות, אנו דרישה כעת להוסיף כונן, אינטראקציה כמו גם רגש.”
לקסוס מכירה בכך שיש לה מגוון היסטורי של מוצרים משעממים עם איכות גבוהה, עם זאת, מוסיף כי עם מוניטין של שירות כמו גם באיכות גבוהה הוא בסיס נהדר להתפתח לעתיד, על מה שהאנטר מדינות לוקח את הסגנונות של המותג ב- A “כיוון נועז יותר, אקספרסיבי יותר.”
הוא מצטט את הדוגמא של אפל בסוף שנות ה -80 כמו גם תחילת שנות ה -90: “מה שהציל אותם [אפל] לא סתם חיבר את סטיב ג’ובס, זה היה מינוי [בוס עיצוב] ג’ונתן אייבס. סגנון יכול להפוך עסק. ”
ואם ה- LF-LC הוא מה לעבור, זה נראה אפשרי, צריך לרעיון להפוך את הייצור. תן לקסוס להבין מה אתה מאמין בסעיף התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *