10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized לקסוס להשקה את ה- PHEV הראשון בשנת 2021 ו- EV חדש בשנת 2022

לקסוס להשקה את ה- PHEV הראשון בשנת 2021 ו- EV חדש בשנת 2022

לקסוס הודיעה על כוונתה לגדל במהירות את טווח הרכב החשמלי שלה בין עכשיו ל 2025. היצרנית היפנית אומרת שהיא תציג 10 מכוניות חדשות בארבע השנים הבאות, הכל מתוכם יכלול מתח היברידי היברידי, היברידי או טהור-חשמלי.
שתי המכוניות החדשות החשובות ביותר יהיו דגם היברידי פלאג-אין שיעשה את הופעת הבכורה שלה השנה ו- EV מלא, שייחשף בשנת 2022. ה- PHEV יסמן גם את הפעם הראשונה שלקסוס התמודד עם טכנולוגיית Plug-in Hybrid ו

חדש Lexus LF-Z קונספט חשמל תצוגה מקדימה של עתיד המותג EV

לקסוס אישרה מעט פרטים טכניים יקרים על הדגמים החשמליים החדשים שלה, אך אנו יכולים לנחש משכיל לגבי מה יפעיל אותם, על סמך הטכנולוגיה שיש למשרד גישה אליה מתוך קבוצת טויוטה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

טויוטה מציעה גרסה היברידית פלאג-אין של רכב השטח של RAV4 שלה. מנוע ההפעלה כולל מנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר ארבעה צילינדרים, זוג מנועים חשמליים וחבילת סוללה של 18 קוט”ש, לפלט משולב של 302 כ”ס וטווח חשמלי מוביל בכיתה של 46 מיילים.
אם Lexus PHEV הקרוב אכן משתמש במנוע ההפעלה הזה, ניתן לראות שהוא יכול גם להשתמש באותה פלטפורמת GA-K. השלדה כבר מציעה את סלון ה- Lexus ES וצפויה לבסס את רכב השטח של ה- NX מהדור השני, אשר אמור להיחשף בהמשך השנה וככל הנראה יהפוך לדגם ההיברידי הפלאג-אין החדש המפורט בהודעתו של לקסוס.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *