10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “זה בדיוק הזמן האידיאלי של אולמות התצוגה לרכב להמציא את עצמם מחדש”

“זה בדיוק הזמן האידיאלי של אולמות התצוגה לרכב להמציא את עצמם מחדש”

ציפיתי למחצית בלבול של אולם התצוגה וכאוס ב -1 ביוני-היום בכירי המכירות אבקו את השולחנות שהם לא הצליחו לעבוד מהם חודשים. אבל, לאחר שצלצלתי עשרות סוכנויות זכיינות ביום שני ההיסטורי המדובר, הלקוח הפוטנציאלי הזה (לא אמרתי להם שאני גם עיתונאי עובד) היה המום לטובה מהפעולות החיוביות בדרך כלל שהתקבלו. מעולם לא ידעתי שאנשי מכירות הם הרבה יותר מפוטרים, ידידותיים ומנחים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

עם זאת, קומץ לא יכול היה, לא היה או היה ‘עסוק מדי’ בכדי להרים את הטלפון. כמעט גרוע היו הודעות מוקלטות עדכניות. לדוגמה: “אנו סגורים” בגלל “הנחיות ממשלתיות” שלמען האמת כבר לא חלות. בינתיים הייתי כועס על גבול כאשר, בשעה 16:00 ביום שני עובד, קיבלתי רוליקס מוקלט של סוחר מוביל שהתעקש שאני קורא מחוץ לשעות הפתיחה הרגילות. כך אבודים לקוחות – לנצח.

האם אוכל לקנות מכונית במהלך נעילת ה- Covid-19? הסוחרים נפתחים היום מחדש

אבל הפרס שלי בסוחר Dipstick of the Day הועבר ל’איש המכירות ‘שענה לטלפון (עד כה, כל כך טוב), לפני שהורה לי לשלוח בדואר אלקטרוני את השאלה הבסיסית שלי/פניות מכירות למגוש בשם בן, שעשוי או לא תחזור אליי. זה, בעקבות אפריל 2020, כאשר רישומי מכוניות חדשות ירדו ב -99.7 אחוזים בשנה, ואחריהם במאי כשהיו 89 אחוזים! בלתי יאומן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *