10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile בלעדי: ראש עיריית לונדון קורא לנהגים לשדל לתוכנית Scrappage דיזל לאומית

בלעדי: ראש עיריית לונדון קורא לנהגים לשדל לתוכנית Scrappage דיזל לאומית

ראש עיריית לונדון קראה לנהגים ברחבי הארץ “לשדל את הממשלה לתכנית סרטי דיזל לאומית.”
בראיון מיוחד לחשיפת רכב, סאדיק חאן הצהיר כי נהגים שקנו מכוניות ומשאיות דיזל באמונה רבה תחת משטרי מס קודמים “עשו את הדבר הנכון”, אולם הגיע הזמן לעבור מסולר לחשמל. “מה שאני לא רוצה שתעשה זה לחזור לבנזין”, הוסיף חאן, “אז תסייע לי לשדל את הממשלה לתכנית סרטי דיזל לאומית.”
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• תוכנית Scrappage שנחשפה עבור לונדון; שאר בריטניה מומלץ לעמוד בחליפה
עוד בשנת 2001, ממשלת העבודה באותה תקופה הציגה משטר מס כביש שראה מכוניות ומשאיות עם פליטות CO2 נמוכות נהנות ממס נמוך יותר, מה שמניע למעשה את הנהגים לקנות מכוניות דיזל, הפולטות פחות CO2 מאשר עמיתיהם לדלק.
“אחד הדברים ששדמתי את הממשלה הזו לעשות במהלך השנים האחרונות הוא להכיר שמשפחות רעות, עסקים קטנים כמו גם ארגוני צדקה שהאזינו לעצות שמספקות ממשלות קודמות כמו גם אנשי מקצוע קודמים לרכוש דיזל. למה? מכיוון שהוא יצר פחות פחמן מאשר דלק “, אמר ראש העיר.
“מה שאנחנו מבינים כעת זה שזה נכון”, הסביר חאן, “אבל הם פולטים חומר חלקיקי יותר כמו גם NOX, המסוכן לבריאות, ולכן אני מציין לממשלה, לסייע לנהגים האלה עם סולר לאומי סכמה, מכיוון שרבים משקי בית עם הכנסה עניים כמו גם עסקים קטנים לא יכולים לעשות זאת. ”
ראש עיריית הבירה הוסיף כי מדובר ב”תוצאה של איכות גבוהה באוויר הרע שמגיעה מהספק בעיקר שיש לנו אינספור מקרי מוות בטרם עת בעיר שלנו “.
• לונדון אולז: אזור הפליטות הנמוך במיוחד הסביר
חאן הכריז שהמימון “לא בסופו של דבר להיות עיר נגד מכוניות”, למרות שהנהגים יצטרכו לשלם עד 24 ליש”ט ליום כדי לנסוע במרכז בזמני שיא, אולם התעקש “בסופו של דבר לונדון להיות עיר זה מגרד עם הבעיה של חירום אקלים “.
ראש העיר הוסיף כי הוא מבקש להקל על אנשים להתקדם לעבר כוח חשמלי או מימן, בנוסף ללכת, לרכוב, כמו גם להשתמש בתחבורה ציבורית.
האם אתה מסכים עם ראש העיר שצריכה להיות תוכנית Scrappage חדשה? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *