10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized מעודכן מרצדס G-Class לשנת 2017 שנתפס בסוג AMG

מעודכן מרצדס G-Class לשנת 2017 שנתפס בסוג AMG

, נראה כי ה- G-Class המפורסמת של מרצדס מוגדרת לעדכון גדול בשנת 2017, עם כמה מהתיקונים הניכרים ביותר לתעלת הכביש הארגזית, התועלתנית, בהתחשב בכך מבוא בשנת 1979.
מובן בחיבה כ- G-Wagen על ידי מעריציו, ה- G-Class החדש של מרצדס נראה ממש כאן בצילומי ריגול שמאמתים שהיא לא תחבק שפה בסגנון חדש לגמרי. במקום זאת, הסוג המסורתי והתיבה נשאר על כנו. פרטים ישנים מבית הספר הישן כמו הגלגל הרזרבי על המגף, ריבועים מקשתות גלגלים, כמו גם רצועת הפלסטיק הפועלת לאורך המכוניות והמשאית המקשרת בין ידיות הדלתות עדיין נמצאים במקום. מעריצים מסורים כמו גם לקוחות לא רצו שהמראה המפורסם הזה ישתנה, ולכן זה השיפורים מתחת לעור שהם הרבה יותר חשובים.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• מיטב 4x4s כמו גם רכבי שטח כדי להגיע עכשיו
לאחר 37 שנים בייצור כמו גם מתיחות פנים רבות, שוק היעד של מרצדס G-Class עבר משמעותית. הוקמה במשותף עם יצרנית הרכב המזוינת סטייר-דיימלר-פוך, זה עכשיו הרבה יותר טרקטור של צ’לסי מאשר מתקן בשדה הקרב. הגרסה הקרובה חייבת להתייחס לשינוי זה כאשר היא נחשפת, עם התמקדות רבה יותר בשיפור הביצועים בכביש, נוחות כמו גם פרקטיות.
15

דווח כי ה- G-Class החדש יהיה מכוניות ומשאית רחבות יותר עד 100 מ”מ, בזכות פלטפורמה מתוקנת בכבדות מתחת לעור. הרוחב הנוסף חייב לציין שיפור בניהול כמו גם על יציבות, כמו גם הנוסעים החיוניים יקבלו שטח פנים נוסף בתא רענון עם ציוד חדש. אזור הפנים הצר של ה- G-Class הנוכחי הוא אינדיקציה לעיצוב הזקן שלו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *