10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized טויוטה S-FR מירוץ רעיון רצועות עבור טרקלין היופי של טוקיו רכב

טויוטה S-FR מירוץ רעיון רצועות עבור טרקלין היופי של טוקיו רכב

, אחד השיאים שלנו בתערוכת הרכב של טוקיו לשנת 2015 היה טויוטה S-FR. זוהי קופה קטנה של ספורט בהנעה אחורית 2+2 שתטפל במאזדה MX-5 כאשר היא יוצאת למכירה בתחילת 2017. אבל עכשיו, רק כדי לתאבון שלנו אפילו הרבה יותר טויוטה פרסמה תמונות של קונספט מירוץ , אשר יעלה לראשונה לחלוטין בסלון הרכב של טוקיו.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• רכבי הספורט הטובים ביותר כדי לקבל אידיאלי עכשיו.
לא נחשפו מפרט של הרעיון, מה שמרמז שזה רק תרגיל סטיילינג ולא הצצה למודל ייצור אפשרי. עם זאת, זה עדיין נראה נהדר, עם גוף גוף למראה תכליתי הכולל קשתות גלגלים מורחבות, מפצל סיבי פחמן בחזית, מפזר אחורי גדול, פתחי אוורור עמוקים על המנוע כמו גם אגף אחורי ענק באמת.
9

גלגלי סגסוגת שחורים עם רכזות אדומות מספקות את הצבע היחיד במירוצי S-FR. הרכב צוחק את המתלים המונכים, ואילו סנפירים ליד הסורג כמו גם חלונות השחורים מסתכמים בתמונה.
אם טויוטה אי פעם תביא את מירוצי ה- S-FR לייצור, היא תדרוש כוח ישפר על הרכב הבסיסי שייקח ברצינות. גיליונות המפרט שהודלפו מציעים כי ה- S-FR יקבל מנוע בנפח 1.5 ליטר, ויוצר 130 כ”ס. משולב בגוף של 980 ק”ג, דמויות אלה נראות בהתאמה אישית כדי להתמודד עם 129 כ”ס של MX-5 כמו גם 998 ק”ג.
השגיח על רעיון המירוץ S-FR יחד עם אחרים מטויוטה בסלון הרכב של טוקיו 2016, החל מה -15 בינואר.
האם הטויוטה S-FR תניף אותך ממאזדה MX-5? בואו נבין בתגובות …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *