10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “היברידי פלאג-אין עושים הרבה יותר מאשר רק למנוע מס”

“היברידי פלאג-אין עושים הרבה יותר מאשר רק למנוע מס”

ישנם שני מחנות ייחודיים כאשר זה נוגע להכלאיות תוספות. יש המצהירים שהם אבן דריכה חשובה לעולם החשמל המלא – כמו גם נתונים סטטיסטיים מראים שרוב רוכשי ה- PHEV ממשיכים לקנות רכב חשמלי לחלוטין בפעם השנייה.
ואז יש כאלה שמאמינים שהם הגרועים משני העולמות, עם מעט סוללה מצביעה על כך שהם לא יעלו על כוח חשמלי בלבד, מגובה על ידי מנוע בעירה פנים לא יעיל שצריך לסחוב סוללות כבדות כשהם נגמר לאדם.

היברידי התוסף הטובים ביותר 2022

עבור הרשומה, אני בחוזקה בקטגוריה הקודמת, כל עוד ה- PHEV מנוצל נכון. כמו גם הרמז נמצא בשם – הם חייבים להיות מחוברים לחיבור!
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

תמריצי מס רכב של החברה הפכו אותם לפופולריים ביותר, ובכל זאת אנו מבינים הרבה ציי ציי שראו דחיפה גדולה בעלויות הדלק מכיוון שאנשים לוקחים את הפסקות המס, אולם לא מחברים את ה- PHEV שלהם. כמו גם כן, זה הרגע בו היברידי פלאג-אין הם הפחות יעילים שלהם כמו גם אלה המגה-מייל לגלון, כמו גם הצהרות CO2 סופר-נמוכות לא יכולות להיות בנוסף מהאמת.
לפחות הגזע הנוכחי של PHEVs משתמש בטווח שמיש הרבה יותר. ההכלאה הפלאג-אין הנוכחית מ- Jaguar Land Rover משעשעת 41 מיילים של ריצה חשמלית בלבד. כמו גם הניסיון שלי בחדש A של מרצדס A 250 E אימת לאחרונה לאחרונה את תביעת הביטוח שלה של 44 מיילים של ריצה חשמלית כל שטח.
זה מניח שיש לך איפשהו מועיל לחבר – גם אם אין לך שביל הגישה, מספר המטענים הציבוריים גדל במהירות. אם אתה מטפל בחיבור על בסיס קבוע – כמו גם עם הקילומטראז ‘היומיומי הטיפוסי בשנות העשרים – תראה את הוצאות הדלק שלך ממזערות במהירות. כמו גם התמריצים המסים של הרכב העסקי עדיין נמצאים שם בחוץ.
דבר נוסף שיש לשים לב: כן, גם הפבס האלה נהדרים לנהוג גם כן – כמו גם הרבה EVS. אין ספק שחלקן מוצגות כבחירות ביצועים שיחייבו חיוך על הפנים שלך.
האם אתה מסכים עם סטיב? האם אתה מאמין שהכלאיים של תוסף זה דבר נהדר? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *