10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized פורד פיאסטה ואן החדש של 2022 מקבל סטיילינג ציוד וציוד נוסף

פורד פיאסטה ואן החדש של 2022 מקבל סטיילינג ציוד וציוד נוסף

פורד עקב אחר פיאסטה סופרמיני עם מתיחת הפנים עם גרסה מעודכנת דומה של גרסת ה- Fiesta Van המסחרית שלה. זה יימכר בבריטניה במחיר של סתיו זה של 16,715 ליש”ט למעט מע”מ.
פיאסטה ואן מאמצת את אותו מהפך חזותי כמו גרסאות מכוניות נוסעים של הפיאסטה. מתיחת הפנים כוללת קצה קדמי מחודש בכבדות עם עיצוב מצנפת חדש המרים את גובה האף, ומיקום מחדש של תג פורד על מראה חדש, סורג גדול יותר ועוד הרבה יותר זוויתי.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

פנסי LED חדשים עם צורה מעודכנת וחתימת תאורה מספיקים את האף המעודכן, ואילו שאר המהפך של הטנדר עדין, והסתכם בפנסי זנב מתוקנים עם גוון כהה יותר, בתוספת בית שחור חדש.

2022 פורד פיאסטה החדשה נחשפה במראה טרי ובדחיפה טכנולוגית

הטנדר של פיאסטה מבוסס על גרסת התלת-דלתות של ה- Fiesta Supermini עם החלונות הצד האחורי המוחלפים בלוח פלדה, והוא זמין בשתי רמות לקצץ: מגמה וספורט.
דגמי מגמה מגיעים עם גלגלי פלדה בגודל 15 אינץ ‘וריצורי גלגלים מפלסטיק, ואילו דגם הספורט זוכה ל BodyKit בהשראת קו ST, גלגלי סגסוגת 17 אינץ’ ומפחית את מתלי הספורט כסטנדרט. סגסוגות בגודל 18 אינץ ‘זמינות ברשימת האפשרויות.
בפנים, הספסל האחורי מוסר לטובת רצפה שטוחה אחיזה עם ארבע נקודות קשירה ומצוקה בגובה מלא המפרידה בין תא הנוסעים מאזור העומס, אך סורג רשת מאפשר נראות אחורית. אורך העומס המרבי הוא 1,283 מ”מ עם עומס גולמי של 531 ק”ג.
7

כל הגרסאות מגיעות עם פנסי LED כסטנדרט, עם יחידות LED מטריצות אופציונליות. זמינה זמינה יחידת Infotainment Sync 3 שמונה אינץ ‘עם ניווט ושילוב סמארטפון, וכך גם מצלמה היפוך, בקרת שיוט אדפטיבית ותכונות בטיחות ותמיכה כמו התראת תנועה אחורית, בלימה פעילה, סיוע לשמירה על נתיב וסיוע לפני התנגשות.
פורד אישרה מנוע אחד עבור הטנדר החדש של פיאסטה. לקונים יסופקו גרסת 123 כ”ס של מנוע הבנזין החדש ביותר בנפח 1.0 ליטר תלת-צילינדרים עם טורבו-טורבו עם סיוע היברידי קל של 48 וולט, המקושר לתיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים.
מערכת 48 וולט כוללת מערכת מתנע-גנרטור מונעת על חגורה לחוף מנועי במנוע במהירות מתחת לגיל 15 קמ”ש-ופורד טוען כי מנוע זה יכול לספק עד 56.4 מגה”ג עם פליטת CO2 מ- 113 גרם/ק”מ.

מחירי ה- Fiesta Van החדש מתחילים מ -16,715 ליש”ט למעט מע”מ למפרט המגמה, ואילו המחירים לדגם הספורט נפתחים על 16,790 ליש”ט.
עכשיו לחץ כאן כדי לקרוא את כל החדשות האחרונות בגרסת הנוסעים המותאמת והנוסעים של פורד פיאסטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *