10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Brabus Mercedes-AMG GT S הפסקות 200 קמ”ש מחסום

Brabus Mercedes-AMG GT S הפסקות 200 קמ”ש מחסום

מרצדס עשויה להראות את קופה C-Class החדשה והחלקת שלה כמו גם קבריו של S-Class בתערוכת הרכב של פרנקפורט, אולם המקלט הגרמני בראבוס עשוי לקחת את האור של המשרד עם גרסה מבולבלת של מכונית הספורט של AMG GT S שלה.
אם אתה אחד האנשים (בוודאות מעטים) שמגלה את ה- AMG הנפוצים של 503 כ”ס קצת מוגבלים, תאהב את מה שיש לחבילת ברבוס להציע. סט מיפוי חדש ל- ECU כמו גם לחץ הגברה מוגבר על ה- V8 התאום-טורבו 4.0 ליטר V8 מוסיף 88 כ”ס נוסף כמו גם מומנט של 100 ננומטר.
8

הזמן 0-62 קמ”ש יורד מ- 3.8 ל- 3.6 שניות, ואילו המהירות העליונה עוברת מ- 193 קמ”ש ל- 201 קמ”ש. משלוח הכוח מותאם באופן אופטימלי על ידי מערכת פליטה ארבעה חדשה העשויה מטיטניום כמו גם פחמן המעריך 40 אחוז פחות מהמערכת השגרתית.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

אבל לא מדובר רק בביצועים טהורים עם בראבוס, שכן גם החלק החיצוני זוכה לתיקוני אווירודינמיים כמו גם סטיילינג. מופיעה גוף פחמן מצופה צופה, ואילו סגנון גלגל סגסוגת סגסוגת דיבר חדש דיבר (20 אינץ ‘מקדימה כמו גם 21 אינץ’ מאחור) מסתתר מחוטי בלמים בצבע מבריק עם לוגו של ברבוס.
8

בפנים, ישנם אביזרים מיוחדים כמו צלחות שפשוף פחמן עם תוספות פלדה אל חלד וכן לוגו Brabus עם תאורה אחורית, בנוסף לדוושות אלומיניום מטיות או מצופות כרום. מסבי ההנעה החדשים של אלומיניום מוצעים באופן דומה גם בסביבה ארגונומית יותר על ההגה. ניתן להזמין עור מותאם כמו גם ריפוד אלקנטרה, עם חיתוכי לוח מחוונים בהתאמה אישית ברשימת הבחירות.
המחירים של אביזרי ה- Brabus טרם נחשפים, אולם ממש כמו רוב ההצעות של חברת הכוונון, השמיים יהיו הגבול עבור המזל המספיק לשלם עבור אחד.
האם אתה אוהב את המראה של Brabus AMG GT החדש הזה? בואו נבין למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *