10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile רשמי: 400 משרות שיחתכו במפעל מיני אוקספורד

רשמי: 400 משרות שיחתכו במפעל מיני אוקספורד

כ -400 משרות אמורים להיות מקוטעים במפעל המיני באוקספורד בשבועות הקרובים בגלל צמצום הביקוש של הלקוחות, כך אושר.
באמצע אוקטובר, המפעל יעבור מתבנית של שלוש משמרות לדפוס דו-משמר, תוך שהוא ימשיך לפעול חמישה ימים בשבוע. מיני אוקספורד מעסיקה 4,000 עובדים, מתוכם 950 עובדים על בסיס סוכנות. מתוכם, 400 אמורים לאבד את מקום עבודתם כתוצאה מהשינוי הקרוב בדפוסי המשמרת.

ייצור חשמלי מיני עובר 11,000 אבן דרך יחידה

בוב שנקלי, מנהל משאבי אנוש במיני אוקספורד, אמר: “מגיפת ה- COVID-19 הביאה להשפעה משמעותית על הביקוש של הלקוחות, וכמו יצרני רכב אחרים, תחזיות הנפח שלנו לשנת 2020 נאלצו להשתנות בהתאם.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

“אפוא, קיבלנו את ההחלטה הקשה להתאים את דפוסי המשמרת שלנו במיני צמח אוקספורד מאוקטובר. זה ייתן לנו את הגמישות עלינו להתאים את הייצור שלנו לטווח הקצר עד בינוני, על פי ההתפתחויות בשווקים הגלובליים.
“ההחלטה שלנו התקבלה לאחר דיון מקרוב עם נציגי האיגודים המקצועיים ואנחנו מודעים לכך שהתוכניות שלנו ישפיעו על אנשים בתקופה לא בטוחה ומדאגת.

סקירה חשמלית מיני

“ביקשנו להגן על כמה שיותר מקומות עבודה, תוך נקיטת הצעדים הנדרשים כדי להבטיח את יציבות העסק שלנו לאור תקופה נוכחית זו של תנאי שוק נדיפים ובלתי צפויים.”
בשנה שעברה הושקה הספק על עתידו של מיני אוקספורד כאשר חבר הנהלת ב.מ.וו, פיטר שוורצנבאואר, אמר לסקיי ניוז כי המשרד עשוי “לשקול” להעביר מיני ייצור מבריטניה לאחר ברקסיט, כתוצאה מהעלויות שנגרמו מהיותה מחוץ לאיחוד האירופי.
שוורצנבאואר אמר גם לסוכנות הידיעות רויטרס כי ללא עסקה ברקסיט עלולה לגרום לייצור מנועי BMW ממפעל המותג באולם חמס, וורוויקשייר לסטייר באוסטריה.
כאשר תקופת המעבר של ברקסיט הגיעה לסיומה ב- 31 בדצמבר ולא הושגה הסכם סחר חופשי, עדיין לא הושג, נותר לראות אם עתידו של מיני באוקספורד הוא בטוח או לא.
לקבלת חדשות וביקורות נוספות ב- MINI, עיין בדף הרכזת הייעודי שלנו …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *