10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile אמזון מובילה השקעה של 700 מיליון דולר בריביאן

אמזון מובילה השקעה של 700 מיליון דולר בריביאן

Rivian Automotive LLC הבטיחה סבב השקעה בסך 700 מיליון דולר (בערך 546 מיליון ליש”ט) במשרד שלה.
גיוס כספים ביצרן הרכב החשמלי, שהדהים עם איסוף ה- R1T שלו ורכב השטח של שבעה מושבים R1s בתערוכת הרכב בלוס אנג’לס לקראת סוף 2018, מוביל אמזון, ועליה לאפשר ייצור לשתי המכוניות שלה להתחיל לעבר סוף 2020 מהמפעל החדש שלה מבוסס בנורמלי, אילינוי.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• האצ’בק ריביאן כל-חשמלי חדש בדרך
למרות ההזרקה המשמעותית של המזומנים, ריביאן הצהיר כי היא תישאר חברה עצמאית. גם משקיעים קודמים, כולל Sumitomo Corp והקבוצה התעשייתית הסעודית עבדול לטיף ג’מל בע”מ, נמצאים גם הם עם ההשקעה, אם כי לא נחשפו כמויות מדויקות.
מייסד ומנכ”ל Rivian, RJ Scaringe, אמר בהכרזת החדשות, אמר כי “השקעה זו היא אבן דרך חיונית עבור ריביאן והמעבר לניידות בת -קיימא. העברת חזון זה מחייבת את השותפים הטובים ביותר, ואנחנו נרגשים שאמזון איתנו למסע שלנו ליצירת מוצרים, טכנולוגיה וחוויות המאפסות את הציפיות למה שאפשר. ”
ריביאן משכה תשומת לב רבה עם חשיפתם הציבורית, והציגה זוג מכוניות חשמליות המציגות טכנולוגיה מרתקת ומורחבת תשומת לב לפרטים הקטנים. גם ה- R1T וה- R1 כוללים בחירה בשלושה גדלי סוללה המספקים קיבולת בין 105 קוט”ש ל- 180 קוט”ש, מה שמאפשר נע בין 230 ל -400 מיילים. למרות המשקל המשמעותי של 2.6 טון, נטען כי מערך המנוע של טנדר נטען כי הוא מספק זמן 0-60 קמ”ש של כשלוש שניות.
ה- R1s, בינתיים, כוללים חלק גדול מאותו טק מתחת לעור, אך מספקים גוף רכב שטח קונבנציונאלי הרבה יותר עם ישיבה לשבעה. ה- R1s זמין להזמנה מראש בארה”ב כעת, כאשר המחירים מתחילים מכ- 65,000 $ (51,000 ליש”ט) לאחר הנצחת המס של ממשלת ארה”ב.
לחץ כאן לראיון שלנו עם מייסד ומנכ”ל ריביאן רוברט ‘RJ’ Scaringe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *