מרצדס GL החדשה חשפה

מרצדס GL החדשה ערכה את הופעת הבכורה שלה בתערוכת הרכב של ניו יורק.
ה- GL החדש כולל סורג זקוף הרבה יותר, עם מנורות ריצה של LED בשעות היום כמו גם סביבות כרום. האבטחה התחתונה התחתונה, כמו גם אבטחת התחתית האחורית מקבלת מקפים של כרום, כמו גם השלמת המהפך מאחור הם אורות זנב מתוקנים כמו גם פגוש חדש.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

למרות שהוא נראה שונה מבחוץ, הדור השני משתמש בפלטפורמת ה- GL המקורית. עם זאת, תיקוני הסטיילינג הוסיפו לאורך כמו גם לרוחב כדי לספק לרכב נוכחות מרשימה הרבה יותר.
בפנים, העיצוב בן שבעה המושבים משתמש בשטח נשיאה הרבה יותר לנוסעים, אם כי אזור טונות מקסימום הוא עדיין 2,300 ליטר.
ישנם שני עיצובים בטווח: GL350 Bluetec כמו גם GL500 Bluetec. הראשון יהיה בדיוק אותו דיזל בן שישה צילינדרים בהזרקה ישירה בנפח שישה צילינדרים כמו הדגם הקודם, אולם עם העלאת כוח לסביבות 238 כ”ס כמו גם האקלים הכלכלי של דלק בסביבות 38MPG. פליטת CO2 סתיו מ- 235 גרם/ק”מ ל -192 גרם/ק”מ מצוינים. ה- GL500 יקבל את ה- V8 בנזין טורבו בנפח 4.7 ליטר טורבו בשימוש ב- GL450 המנותק. זה יוצר 408 כ”ס, עם 600 ננומטר.
יש גם כמה עדכונים טכנולוגיים חדשים ל- GL, כולל מסך סביב תצוגה כדי להקל על חניית הרכב כמו גם פונקציה עזרה רוח רוח רוחנית המסייעת לנהגים לשמור על הרכב ישירות תוך כדי נסיעה עם רוח רוח רוחנית של סטראון.
המצטרף החדש יהיה כביכול מכוון ממש כמו גם אלגנטי כמו מרצדס S-Class, כמו שהמהנדסים סימנו את העיצוב החדש כנגד לימוזינה הפרמיה.
המחירים טרם נחשפו אולם צופים כי העיצובים הבסיסיים ביותר יגדירו מכ- 60,000 ליש”ט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *