10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized המהדורה המוגבלת של אסטון מרטין וונקיש S Ultimate חשפה

המהדורה המוגבלת של אסטון מרטין וונקיש S Ultimate חשפה

אסטון מרטין וונקיש S Ultimate נחשפה, מה שהעניק ל- GT המפואר אחד Swansong לפני שהוא הוחלף בשנה הבאה.
רק 175 יחידות ייבנו, על פני קופה וולנטה גוף גוף. ה- Ultimate הגג הקבוע מוגדר לעלות 211,995 ליש”ט, ואילו המקביל הנפתח שלה יחזיר לך 223,995 ליש”ט.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

זה ישמור על ה- V12 האגדי של אסטון מרטין, 6.0 ליטר, שואף באופן טבעי, ומייצר 595 כ”ס. ככל הנראה זה יהיה אסטון מרטין האחרון בעל הביצועים הגבוהים ביותר לאכלס את הסטרארט הקרוב בן שני העשור. המנוע כולל גם ב- Rapide S ובמהדורה מוגבלת של Lagonda Taraf Saloon.
6
על המודעות שלנו

הפרמיה של 10,000 ליש”ט על פני ה- Wanquish S הסטנדרטיים באדיבות שלוש תוכניות צבע מונוכרומיות בהתאמה אישית. האולטימטיבי זמין בזהב שחור, אפור ולבן, ולכל אחד משלושת ‘נושאי המעצבים’ יש פנים תואמים. ה- Ultimate השחור Wanquish Sultimate מגיע עם גרפיקה ברונזה, הכוללת גם פנים עור שחור, עם תפירה ברונזה ומצליחי בלם שחורים.
• מכוניות העל הטובות ביותר למכירה עכשיו
נושא המעצבים השני הוא המכונית האפורה, שמקבלת מבטאים כחולים, ריפוד עור אפור עם תפרים כחולים וקליפים צהובים. נושא המעצבים השלישי והאחרון מקבל פנים זהב לבן ותואם.
6

כל הגרסאות מגיעות עם גלגלים ייחודיים לחמישה דיבורים ותכשיטים סיבי פחמן לאורך החלק החיצוני של המכונית. עיצוב טלאי ייחודי למושבים הוא בלעדי ל- Wanquish S S S, כמו גם לוחות אולטימטיביים על גבי דלתות כדי להנציח את הבלעדיות שלו.
ה- Wanquish S Ultimate זמין כעת להזמין כעת עם משלוחים ראשונים שצפויים בתחילת 2018. המהדורה האולטימטיבית חוגגת את סיום ההפקה של הדור השני של וונקיש, שהחלה בשנת 2012. הדור השלישי וונקיש צריך להגיע בשנת 2019.
מה אתה חושב על האולטימטיבי של אסטון מרטין וונקיש? הודע לנו בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *