10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Maserati Granturismo EV עם 1,200 כ”ס+ לטכניקת החשמל ‘Folgore’ של המותג

Maserati Granturismo EV עם 1,200 כ”ס+ לטכניקת החשמל ‘Folgore’ של המותג

Maserati תיארה את אסטרטגיית החשמל ‘Folgore’ שלה, כאשר הקופה הגרנטוריסו הבאה התכוונה לבעוט להתחיל את מהפכת ה- EV של המותג האיטלקי משנת 2023.
Folgore, שתורגם מאיטלקית לאנגלית, מרמז על ‘ברק’ ולוח השלט הזה ייצג את כל ה- EV המלאים העתידיים של מזראטי.

לרכב שטח חדש של Maserati Grecale יש את פורשה מקאן בכוונתו

הדור הבא של הפירמה גרנטוריסמו כבר מרגל בדיקות וכבר היה ידוע כי המכונית תהיה זמינה עם מנוע חשמלי לחלוטין. עם זאת, Maserati חשף כעת מפרטים עבור ה- GT החדש, כמו גם ציר זמן מלא להפעלת מכוניות החשמל ‘הפולגור’ שלו.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

ראש תכנון המוצרים של מזראטי, פרנצ’סקו טונון, תיאר כי ה- Granturismo Folgore יספק “הרבה יותר מ -1,200 כ”ס המותקן” ממערכת ההנעה הטרי-מוטורית שלה, שתביא לזמן 0-62 קמ”ש של פחות משלוש שניות. אושרה מהירות עליונה של הרבה יותר מ- 186 קמ”ש.
אמנם המותג לא התווה אף נתוני טווח חזוי, אכן טונון אמר כי טווח הנהיגה המרבי החל מהטעינה מלאה יהיה “סיפוק עבור הלקוחות שלנו.”
3

מנכ”ל מזראטי, דייוויד גרסו, המשיך לפרט את תוכנית ההפעלה של המותג עבור EVS העתידי שלו כאשר הוא נוגע לטווחי זמן, כאשר דגמי Grecale ו- Grancabrio Folgore אמורים להשיק בשנה הבאה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *