10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile נסיעת המבחן הטובה ביותר בעולם? אינפיניטי מספקת סוכנויות רכב חדשות של אלוף F1

נסיעת המבחן הטובה ביותר בעולם? אינפיניטי מספקת סוכנויות רכב חדשות של אלוף F1

מספקות לעיתים קרובות מתנות לרוכשים פוטנציאליים הבודקים את הדגמים שלהם, אולם אינפיניטי לקח את זה קצת יותר. 25 פונטרים ברי מזל השתתפו בתחרות נהיגה על הפרס האולטימטיבי: מושב ברכב F1 באבו דאבי.
רוכשים פוטנציאליים מרחבי בריטניה שנבדקו הסיעו אינפיניטי באחת הסוכנויות העיקריות של המשרד, נכנסו לאירוע של יום שלם, שנערך ב- Rockingham Motor Speedway בנורת’אמפטונשייר. הם הוערכו על ידי צוות שכר לימוד בנהיגה מקצועי שכלל את נהג טורו רוסו F1 לשעבר וכן את אלוף ה- WEC לשנת 2014 סבסטיאן בואמי.
9
על המודעות שלנו

צי מהיר של אינפיניטי Q50 שימשו ביום, אולם המתחרים לא היו מתוזמנים בחיקו. במקום זאת, הבוחנים העריכו אותם בסגנון נהיגה כללי כמו גם את יכולתם. בואמי הצהיר כי הם מחפשים את “הגישה הנכונה, מישהו שמסוגל לגלות ביעילות” כמו גם מיומנויות כלליות כולל בלימה, היגוי, ניהול העברת משקל וכן “מסמר הקפות עקביות פעם אחר פעם”.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

אלוף היום הכללי היה קרל לורנס, מנהל צי מסורי ש”אובססיבי לפורמולה 1 “מאז שנות העשרה שלו. הוא הסביר את התחושה של הזכייה כ”המתנה לחלוטין “. הוא הצטרף לשני מנצחים נוספים מרוסיה כמו גם המזרח התיכון באוטודרום של דובאי.
9

ביום, קרל גילה את קו המירוץ של המסלול באינפיניטי Q50 לפני שיצא למרוץ יחיד בודד עם כיוון של נהג ה- F1 הנוכחי דניל קוויאט. כאשר מהירות, הוא הושלך לרכב פורמולה 1 של מירוץ 1 לצורך הדובדבן שבקצפת.
לאחר החוויה, קארל הצהיר “הרעש העצום, הכוח והמהירות של מכוניות ומשאיות אלה הוא כה עז שהוא מעבר למילים, בדיוק איך הם מתמודדים כמעט שעתיים כמו גם לצאת לראיונות מייד בהמשך הוא פשוט בלתי יאומן”.
בתור פינוק סופי, קרל נלקח גם לסוף שבוע בתשלום כל ההוצאות בגראנד פרי אבו דאבי. הוא ממשיך “הנושא היחיד שלי הוא שכשאני מספרת למישהו בחזרה לבית מה שהייתי כמו השבוע, אף אחד לא יאמין לי מעולם”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *