10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized רנו קליו R.S.16 לא תביא לייצור

רנו קליו R.S.16 לא תביא לייצור

רנוולטספורט חוגגת את יום הולדתה ה -40 בשנת 2016, כמו גם לציין את האירוע שהעסק חשף מכוניות ומשאיות חדשות שנוצרו כדי להיות מכוניות רנו -דרך המהירות ביותר ו המכוניות והמשאית נקראו Clio R.S. 16, כמו גם היו המון רמזים בגרסת ייצור – אולם כעת התוכניות נחרטו.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

דובר רנוטספורט אמר ל- Automobile Express: “ה- Clio R.S. מפותח במפעל Dieppe האלפיני. ממש כאן אפשר להכין מכוניות ומשאיות ייצור ומשאיות פיתוח נמוך במיוחד (זה המקום בו עשינו את Clio V6, עכביש וכרגע, חלק מהתחרות מכוניות ומשאיות – Clio Cup, פורמולה רנו וכו ‘).
“המפעל מתאים גם לייצור האלפיני, וזה בגלל ההתמקדות בכך, ההחלטה בסופו של דבר התקבלה שלא להסיט את העניין כדי להפוך כמה R.S.16s. הבחירה בעיכוב ה- R.S.16 עד אחרי ה- סטארט-אפ של אלפיני נחשב עם זאת, עם זאת, הדבר היה מצביע על המחצית הראשונה של 2018, כמו גם הרבה ללקוחות יחכו. ”
• רנו קליו R.S. 16 סקירה
הרעיון של רנו קליו R.S. 16 היה פשוט: קח את המנוע כמו גם תיבת הילוכים מ- Megane Renaultsport 275 Trophy-R, כמו גם בצורתו לגוף הקליו לשילוב מרבית של משקל נמוך, גודל קומפקטי כמו גם כוח גבוה. ה- R.S. 16 נקרא על שם המכונית הנוכחית של רנו פורמולה פורמולה 1, כמו גם חולק גם את שושיה – חוגג את חזרת המותג ל- F1 Racing בשנת 2016.
30

התפקיד היה בקידום במשך חמישה חודשים בלבד, כאשר המועד האחרון נקבע למונאקו גרנד פרי 2016, שם נחשף לראשונה, מכיוון שמכוניות ומשאית מצוין לספק קשר קונקרטי בין מאמצי ה- F1 של רנוטספורט כמו גם מכוניות הכביש שלה ו
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *