10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ניסאן להציע מיליון רכבים חשמליים בשנה עד 2022

ניסאן להציע מיליון רכבים חשמליים בשנה עד 2022

ניסאן תכוון להציע מיליון רכבים חשמליים בכל שנה עד שנת 2022, ובונה על הצלחת ה- EV של העלים החדשים לגמרי. התוכניות, שנקראו ‘ניסאן M.O.V.E. לשנת 2022 ‘כוללים שמונה דגמים כל-חשמליים, כמו גם מותגי משנה EV ספציפיים לסין.
פיליפ קליין, קצין התכנון הראשי של ניסאן, אמר: “האסטרטגיה שלנו מוקדשת למיקום ניסאן להוביל את הרכב, החדשנות ואת האבולוציה העסקית.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• רכבים חשמליים טובים ביותר למכירה 2018
“המאמצים שלנו מתמקדים במתן ניידות אינטליגנטית של ניסאן, המקיפה את שלושת היבטי הליבה של החשמל, הכונן האוטונומי, קישוריות כמו גם שירותי ניידות חדשים”, הוסיף.
ניסאן מצפה שרכבים חשמליים יגדילו 40 אחוז ממכירות החברה באירופה כמו גם ביפן עד שנת 2022. נתון זה יגדל ל -50 אחוז עד 2025.
כחלק מכך, ניסאן תציג השנה מתקפת מוצר בסין, בהובלת EV חדש מבוסס C-Cemgence EV. בנוסף, ניסאן מתכננת רכב שטח קטן וזול יותר, המיוצר באמצעות רנו-ניסאן-מיצובישי הברית מיזם משותף EGT רכב אנרגיה חדש. כמו כן נכונים שתי נגזרות נוספות.
במקום אחר, ניסאן הגביר את התוכניות לטכנולוגיית הפרופילוט שלה, ומציע שהחומרה האוטונומית תתפקד ב 20 עיצובים ברחבי 20 שווקים עד 2022. כמו שהיא חשמלית טק, ניסאן באמת מקווה להציע מיליון כלי רכב מצוידים בפרופילוט בכל שנה עד 2022.
בחדשות אחרות, אחים מותג אחים אינפיניטי חשפה תוכניות להציג רכבים חשמליים בשנת 2021. תוך ארבע שנים, היא צופה כי עיצובים שצוינו יגביעו 50 אחוז מהמכירות ברחבי העולם.
האם אתה יכול ברשת עם מכונית חשמלית? כאן הם המקצוענים כמו גם חסרונות לנהיגה ב- EV …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *