10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ניו פרארי 458m Turbo Spied שוב

ניו פרארי 458m Turbo Spied שוב

פרארי הקרובה 458m כבר spied בדיקה לפני ההשקה שלה בשנה הבאה, נותן לנו את הרעיון הטוב ביותר שלנו עדיין איך supercar המתוקן ייראה.
ספורט רק הסוואה בהירה, אנו יכולים לראות כי Turbocharged 458 יקבל מערכת פליטה חדשה עם שניים במקום שלוש צינורות חתימה, בעוד פגוש חדש צפוי לשפר את האוויר של אווירודינמיקה וטיפול במהירות גבוהה.
פרסומת – מאמר ממשיך להלן

שינויים בחזית הם פחות ברורים תודה על rams של קלטת לבנה, אבל יש סיכוי כי 458m יקבלו פנסים חדשים קצה חזית tweaked מעט. החריצים שמאחורי האורות נשארים, כמו גם את הכנפים גומי גמישים בפגוש הקדמי. זה בטוח לומר תמונות אלה כי כל שינויים קוסמטיים יהיה אבולוציוני ולא מהפכני.
פרטי המנוע יאושרו קרוב יותר למועד שחרור המכונית, אך ברור כי פרארי יעדיף את מסלול הטורבו עם זה 458m חדש. החברה כבר התאימה 552BHP 3.8 ליטר V8 טורבו כדי California T, וזה כנראה נראה את אותו מנוע – אם כי במצב גבוה יותר של מנגינה – מצויד supercar החדש. זה יחליף את טבעי aspirated 4.5 ליטר v8 במכונית הנוכחית, אבל עם כוח משמעותי להגדיל יותר מ 650bhp.
13.

הירידה עקירה צריך לעניין קונים סיניים, שבו לקוחות הם במס בכבדות על מנועי גדול יותר. עם זאת, זה לא סביר להיות הרבה שיקול בוסים פרארי, אשר ירצו לשמור על בלעדיות ואת רשימות המתנה ללא ידידות.
זה לא יהיה קל כמו פשוט להשתלט על כוח עבור פרארי מתוקן 458. העלייה מומנט היה לשחק הרס עם Getreg הנוכחי של Getreg שבעה מהירות כפולה מצמד Gearbox, אז זה מהנדסים סביר יהיה tweaking זה כדי להתמודד עם כוח סוס נוסף, גַם.
פרארי מבפנים אמרו לנו את המכונית צפויה במופע מנוע ז’נבה באביב, אבל הפרויקט יכול להתעכב פרנקפורט אם צוות הפיתוח צריך יותר זמן. אין ספק כי 458m יעלה את הבר כאשר הוא מגיע בשנה הבאה, וזה ברור פרארי רוצה לקבל את זה בפעם הראשונה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *