10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ניסאן להתמודד עם לה מאן בשנת 2015

ניסאן להתמודד עם לה מאן בשנת 2015

ניסאן הודיעה כי תביא את אאודי, פורשה וטויוטה בקטגוריית האב -טיפוס של LMP1 של אליפות ומירוץ הסיבולת העולמית של FIA 2015 ב -2015 Le Mans 24 שעות.
ניסאן הודיעה על תוכניות ה- WEC בלונדון ב- 23 במאי 2014. למרות שהיא הפסיקה להודיע ​​על נהגים, מפרטים טכניים ותאריך שהמכונית תעבור לראשונה למסלול, היא חשפה שהיא תכונה Nissan GT-R LM Nismo וגם תעשה להתמודד עם Le Mans 2015 24 שעות.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

Shoichi Mitayani, נשיא סניף הביצועים של ניסאן, נימו, הסביר כי ההחלטה של ​​ניסאן להעניק את מתמודד ה- LMP1 הקרוב שלה, שם ה- GT-R היא הנהון למותג Nismo, כמו גם להישגי ה- GT-R Road Road במירוץ ה- GT הבינלאומי.
“בחרנו לקחת את שם ה- GT-R ללה מאן כאשר ה- GT-R מסמל את מירב הביצועים של ניסאן”, אמר מיטאני בהודעה. “זהו מותג שאפתני אמיתי – מכונית שהמעריצים והלקוחות שלנו אוהבים לנהוג ולהחזיק.
“אנחנו משתמשים ב- GT-R ב- MotorSport כבר הרבה שנים, ב- [יפנית] GT ו- GT3 להפליא. עבורנו, LMP1 הוא המבחן הכי מירב.”
ניסאן התמודד לאחרונה כצוות עבודות בלה מאן בשנת 2000, אך חזר במשרה מלאה כספק מנוע בקטגוריית האב-טיפוס LMP2 בשנת 2011.
משרד התכנון הראשי של ניסאן וסגן נשיא המנהל, אנדי פאלמר, הוסיף כי הגמישות בקטגוריית LMP1 שהובאה על ידי שינויים במדיניות WEC לשנת 2014 הם חלק ממה שמשך את היצרן היפני ללה מאן.
“כל היריבים שלנו בכיתה [LMP1] לקחו טכניקות טכניות שונות ואנחנו נעשה את אותו הדבר”, אמר פאלמר. “אנחנו רוצים לנצח בצורה שונה מאוד לזו של יריבינו.
“לא נופיע ברכב שהוא בדרך כלל הכלאה אחרת שנראית כמו פורשה אחרת, אאודי או טויוטה. כולם נראים לי אותו דבר. הכוונה שלנו היא לעשות משהו שהוא קצת שונה.”
Le Mans 2014 24 שעות מתרחשות בתאריכים 14-15 ביוני.
את מי לדעתך ינצח בלה מאן השנה? ערוך את התחזית שלך בסעיף התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *