10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Citroen DS 5LS שנחשף באירוע המיוחד של פריז

Citroen DS 5LS שנחשף באירוע המיוחד של פריז

סיטרואן הורידה את השערים מהעיצוב ‘DS’ הנוכחי ביותר באירוע בפריס. סלון ה- Citroen DS 5LS החדש מבוסס על ה- DS5 כמו גם יפותח כמו גם מוצע אך ורק בסין.
• סקירת Citroen DS5
‘LS’ בשם פירושו ‘סלון יוקרה’, כמו גם זה יהיה העיצוב השני של DS שיפתח במפעל החדש בשנג’ן לאחר ה- DS5, מכיוון שהמותג ממלא מאוד על מכירות שפרחו את השוק הסיני במהירות ו
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

ל- DS 5LS יש סגנון שהושפע בבירור מרעיון הרובס הפרוע המוצג בתערוכת הרכב של שנחאי, יש חיצוני אלגנטי עם ‘כנפיים’ כרום בחזית המעגל את הסורג כמו גם מאריך לפנסים.
פונקציה זו נועדה להיות העסקה החדשה עם מותג ה- DS המצליח, כמו גם שהיא תופיע בכל עיצובים ממותגים DS עתידיים כולל סיטרואן DS3 החדשה כמו גם רכב שטח סין בלבד שהוא גם בגלל ההצגה מאוחר יותר הלאה בשנת 2014.
בסגנון שלוש הקופסאות יש הרבה יותר אופייני לסלון C5 מאשר ה- DS5, אולם הוא חולק את גלגלי הסגסוגת החכמים כמו גם פליטים תאומים עם אחיה הפרימיום. באורך של 4.7 מטרים עם בסיס גלגלים בגודל 2.7 מטר, סיטרואן מצהירה כי ה- DS 5LS יציע את מרווח הרגליים הטוב ביותר בכיתה, כדי לסייע בציור אצל אותם רוכשים שרוצים להיות נהגים. זה 0.2 מטר ארוך יותר מ- DS5 עליו מבוסס, כמו גם המרחב הנוסף מצביע על כך שהאתחול הוא 466 ליטר – ליטר אחד גדול יותר מה- DS5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *