10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile טעינה של רכב חשמלי חכם מכריעה לאימוץ המוני של EVS

טעינה של רכב חשמלי חכם מכריעה לאימוץ המוני של EVS

מכוניות חשמליות יצטרכו להיות מסוגלות לטעון ‘חכם’ אם בריטניה רוצה להימנע משדרוגים יקרים לרשת הכוח בשני העשורים הבאים, מצא מחקר חדש.
על פי הניתוח של מחקרי אנרגיה אורורה, השנתיים הבאות יכולות לראות מכוניות חשמליות מגיעות לזוגיות עלות עם מכוניות דיזל ודלק קונבנציונאלי. עד שנת 2035 מעריכה אורורה שיכולים להיות 10 מיליון מכוניות חשמליות בכבישים של בריטניה, המייצגים 30 אחוז מצי הרכב הכולל.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• מכוניות החשמל הטובות ביותר למכירה
עלייה זו ב- EVS תגדיל את ביקוש הכוח ב -19 טים ונהלי לשנה, עלייה של שישה אחוזים משימוש הכוח הנוכחי. עם זאת, המחקר מזהיר כי הביקוש בגובה בערבים, כאשר הבעלים בדרך כלל נטענים את מכוניותיהם, עלולים לעלות באופן משמעותי כתוצאה מכך. טעינה של כל 10 מיליון הרכב בשעות הגובה “תדרוש 3 ג’יגה -וואט נוספים של קיבולת ייצור נוספת בזמני גובה, כמו גם תדרוש חיזוקים יקרים שעלולים להיות יקרים”, על פי המחקר.
EVs עתידיים המסוגלים לטעון ‘חכם’, שם הם טוענים את הסוללות שלהם בשעות מחוץ לשיא או בהן חברות האנרגיה משתלטות על זמני הטעינה עבור EVS, עשויים למזער את ההשפעה שיש ל- EVS על הרשת.
ריצ’רד האוורד, ראש המחקר במחקר אנרגיה אורורה אמר: “יש שם המון סיפורי הפחדה ומציעים שמערכת הכוח שלנו לא יכולה להתמודד עם הצמיחה ברכבים חשמליים. נהפוך הוא, המחקר שלנו מציע כי טעינה EV המסופקת היא חכמה, ה- GB מערכת חשמל יכולה להכיל בקלות 15 מיליון מכוניות חשמליות. למעשה, הגמישות של טעינה EV עשויה להיות שימושית להפעלת רשת כוללת, ולשפר את הכלכלה של כוח מתחדש. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *