10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Polestar O2 קונספט להמרה רמזים לטווח הרחבת Range

Polestar O2 קונספט להמרה רמזים לטווח הרחבת Range

פולסטאר כבר הציג את חמש הדגל הקרוב שלה עם מושג בשם Percept. כעת המותג השבדי הכל-חשמלי מציג תצוגה מקדימה של האופן בו הוא עשוי להכניס להמרה רגשית 2+2 עם היצירה הדרמטית למראה זו, הנקראת O2.
רכב המופע נוצר גם כדי לוודא כי ניתן להתאים את ארכיטקטורת האלומיניום המודולרית אשר תיווצר את בסיס ה- 5 כדי לתמוך גם במכונית ספורט דינאמית וממוקדת הרבה יותר. והבוס של פולסטאר, תומאס אינגנלת, כבר הציע שלמרות שלא קיימות תוכניות ייצור יציבות, יש לו חזון ארוך טווח להוסיף מודל כזה לקו המותג שלו.

BMW I4 VS Polestar 2 VS Tesla Model 3: 2022 סקירת בדיקת קבוצה

ה- O2 הוא קופה של 4.7 מטרים באורך 2+2 – כל כך קרוב יותר לקופה סדרת BMW 4 מאשר פורשה 911 הקצרה יותר. מהנדסי פולסטאר שינו את הרציף של 5 על ידי הסרת ‘מוסכי הרגל’ – למעשה, החורים בסוללה הרצפה המשמשת על המכונית ההיא כדי לספק רגל אחורית. זה מצביע על כך שבסיס הגלגלים של O2 הוא 400 מ”מ קצר מזה של ה- 5, אך קיבולת הסוללה ומפרט המנוע עשויים להיות זהים. עם זאת, פולסטאר לא פירטה מידע טכני עבור מושג O2.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

Ingenlath אמר לנו כי הסטיילינג הדרמטי של ה- O2 – הכולל מצנפת מסולסלת עמוקה ומוצא מבוטא ומרובע מעל הגלגלים האחוריים, הוא “מציאותי”. “למכוניות הקונספט שלנו יש רוח להיות מוחשית,” אמר. “מנקודת מבט אריזה, ואיך זה בנוי, ניתן להכניס מכונית כמו ה- O2 לייצור.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *