10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized פולקסווגן 2018 חדשה! GTI: המחירים והמפרט בבריטניה שנחשפו

פולקסווגן 2018 חדשה! GTI: המחירים והמפרט בבריטניה שנחשפו

פולקסווגן חשפה מחירים ומפרט בבריטניה עבור ה- UP החדש! GTI – החבר הנוכחי במשפחת GTI וההתחלה הראשונה באמת על מכונית העיר של המשרד.
שתי גרסאות שלוש וחמש הדלתות יגיעו לאולמות תצוגה בבריטניה, במחיר של 13,750 ליש”ט ו -14,150 ליש”ט בהתאמה. ההמתנה להשיג אחת לא תהיה זמן רב מדי – קנו ספרים פתוחים ב- 6 בפברואר, כאשר המסירות הראשונות מתוכננות לקראת סוף אותו חודש. המפרטים הסופיים יאושרו בקרוב, אך באופן כללי אנו יודעים כעת למה הקונים יכולים לצפות.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• מכוניות העיר הטובות ביותר 2018
ה- 113 כ”ס המוגש על ידי התלת-צילינדר הטורבו משולב עם מומנט של 200 ננומטר, זמין מ- 2,000 סל”ד. המנוע הוא אחד מיחידות ה- TSI Stop/Start של פולקסווגן הדור הראשון של פולקסווגן, המתגנב למכוניות חדשות ברחבי המותגים השונים של קבוצת פולקסווגן. אבל עכשיו, זה הלב הפועם של המהיר ביותר! עדיין. עליו לספק טרום תלת-צילינדרים קלאסי, אך מפעיל קול מצביע על כך שאלו בתא הנוסעים יקבלו תו פליטה סינטטי המצורף דרך הרמקולים.
22

הכוח נשלח לגלגלים הקדמיים באמצעות תיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים, והחבר החדש והקטן ביותר במשפחת GTI של פולקסווגן יכול לרוץ מ- 0-62 קמ”ש תוך 8.8 שניות וימשיך למהירות עליונה של 122 קמ”ש.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *