10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized Vauxhall מוסיף ל- Onstar Tech ל- Corsa כמו גם לזנות Adam

Vauxhall מוסיף ל- Onstar Tech ל- Corsa כמו גם לזנות Adam

Vauxhall שומר על כלי רכב חדשים ככל האפשר על ידי הוספת אפשרויות הקישוריות האחרונות שלה. הקורסה כמו גם אדם מוצעים כיום עם האינטליניינק של החברה כמו גם מערכות Onstar, הבסיסיות מקצוות ‘אנרגיה’ כמו גם לעיל בקורסה, כמו גם לקצץ ‘סלאם’ כמו גם לעיל באדם.
מערכת Intellilink TouchScreen System מפעילה כעת את יישום התוכנה OnStar גרסה R4.0 – שמביאה עמה אנדרואיד Auto כמו גם Apple Carplay. מערכות אלה מאפשרות לאנשים של סמארטפונים תואמים להריץ בחירה של אפליקציות עם המסך במכונית, כולל ניווט וכן רדיו אינטרנט. גם Inteliilink מספקת Bluetooth בסיסית בנוסף לממשק USB, כמו גם הכל מנווט עם מסך מגע צבעוני בגודל 7.0 אינץ ‘.
Onstar היא הצעה מרתקת יותר, כמו גם אחת שאנחנו מעריצים ענקיים מהם. זה מורכב ממודם 4G משולב, שיכול לספק נקודה חמה לנתונים ניידים – לשימוש עם כל סוג הגאדג’טים מסמארטפונים למחשבים ניידים. עם זאת, לבו הוא קו סיוע מאויש, המספק שירותים מתגובת תאונות אוטומטית לסיוע בצד הדרך.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• לא משנה מה אתה דרישה להבין לגבי Vauxhall onstar
באמצעות לחיצה על כפתור שנמצא על בטנת הגג, המנויים מסוגלים להתקשר לטלפון לסיוע בתקלה או אפילו לסייע לגלות מיקום לפארק. גם OnStar מספקת אפליקציית סמארטפון המאפשרת ללקוחות לנעול או לפתוח את הרכב מרחוק.
התוספות החדשות ל- Vauxhall Corsa מוצעות כעת ברמות לקצץ אנרגיה כמו גם לעיל, כמו גם התוספות לאדם מוצעות ב- Slam Trim כמו גם לעיל. השנה הראשונה של שירותי Onstar היא בחינם כמו גם היא 79 פאונד לשנה.
האם התוספות הללו גורמות לך לרצות ווקסהול קורסה? ספר לנו את המחשבות שלך בתגובות …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *