10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized מונית החשמלית החדשה של לונדון עשויה לחסוך בקאבס 40 ליש”ט ליום

מונית החשמלית החדשה של לונדון עשויה לחסוך בקאבס 40 ליש”ט ליום

למפרט עבור הבריטים החדשים שתוכננו כמו גם מגוון מהנדס Metrocab ממושך. המונית החדשה של אקו בלונדון, שהוקמה על ידי Frazer-Nash כמו גם Ecotive, תועבר בעיר השבוע לפני הפקה בערים הגדולות בבריטניה.
• ראה את התחרות: מונית NV200 לונדון החדשה של ניסאן
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

התואם באופן מלא לתקנות משרד המשרכה הציבורית בלונדון (PCO), ה- CAB מופעל על ידי שני מנועים חשמליים של 67 כ”ס המזווגים עם מנוע מאריך מגוון בנזין בנפח 1.0 ליטר וכן גנרטור כדי לסייע לטעינה של הסוללות בתנועה. המגוון מוכרז כעל 347 מיילים במחזור המשולב, כמו גם נקודת טעינה חיצונית שסופקה באופן דומה – אותה ניתן להשתמש באמצעות שקע ביתי בסיסי.
ה- Metrocab החדש מוכרז כיעיל יותר פי שלושה מהגידול הנוכחי של מוניות לונדון, המסוגל לחזור מעל 75 מגה -בתים, וחוסך לקאבס בלונדון כ- £ 30 – 40 פאונד ליום. גם תפוקת ה- CO2 הופחתה ב- 75 אחוזים, עם פליטות של 50 גרם/ק”מ בלבד.
בפנים יש מקומות ישיבה לשבעה נוסעים, עם שקע טעינה USB, גג זכוכית פנורמי כמו גם מסך טלוויזיה צבעוני, כולם מסופקים לנוחיותם. תצוגת מסך מגע רב -תכליתית, מערכת אינפוטינציה דיגיטלית, טלפון ללא ידיים, אוויר קון כמו גם מתלים אוויריים מותאמים גם הם כסטנדרט.
לאחר שתהיה בקידום למעלה מעשר שנים, Metrocab החדש כיסה מעל 600,000 מיילים מבחן הנדסי. הקאבס בלונדון מוזמנים לדין את המונית החדשה השבוע על ידי הרשמה באינטרנט, כמו גם בזמן שעדיין לא נקבע תג עלות, Metrocab חשף כי לא תהיה פרמיית עלות על המונית השחורה הנוכחית, שעולה בסביבות 33,000 ליש”ט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *