10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized נוקיה משקיעה 100 מיליון דולר ברכב לנהיגה עצמית וטכנולוגיית מכוניות מחוברות

נוקיה משקיעה 100 מיליון דולר ברכב לנהיגה עצמית וטכנולוגיית מכוניות מחוברות

נוקיה הצטרפה לכמותם של אפל, גוגל ואינטל בהוצאת מיליונים בשוק הרכב המחובר והחכם, הכולל מכוניות בנהיגה עצמית. חברת הטלפונים הסלולריים הפינים רק השיקה קרן של 100 מיליון דולר (59 מיליון ליש”ט) להשקעה בחברות המתמחות בשוק ההולך וגדל של שוק הרכב.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

שירותי מיפוי הוא אחד משלושה אזורי שירות מכריעים בשוק הרכב המחובר והחכם שנוקיה מתכנן לכוון ולקרן, שתנוהל על ידי Nokia Growth Partners (NGP), יתמוך בפיתוח השוק. נוקיה כבר הקימה את עצמה היטב בשוק זה עם שירות המיפוי של SAT-NAV כאן לרכב מחובר-אפליקציית ניווט סמארטפונים שניתן להשתמש בה בזמן הנהיגה.
פונקציה עיקרית של מכוניות מחוברות וחכמות מאפשרת לנהגים לשלוט על אפליקציות המותקנות בסמארטפון או טאבלט מלוח המחוונים של הרכב שלהם. כמו גם להפוך את הנהיגה להרבה יותר מעשית, מחוברת וחכמה לרכב, בתיאוריה, הופכת את הנהיגה לבטוחה יותר מכיוון שהם יכולים לחוש או לאסוף נתונים על מכוניות או חפצים סמוכים שהם מפגע פוטנציאלי.
פול אסל, שותף ב- NGP, אמר: “” בשנים האחרונות חלה גל בקידום שהביא התקדמות טכנולוגית המובילה לרכבים בטוחים יותר, נקיים יותר, מחוברים יותר ויותר, אינטליגנטים והרבה יותר רכבים ידידותיים לתקציב.
“כלי רכב הופכים לפלטפורמה חדשה לאימוץ טכנולוגי דומה מאוד לטלפונים או לטאבלט.”
פוטנציאל גדול לצמיחה בטכנולוגיית מכוניות מחוברות
ככל שמתחברים הרבה יותר מכוניות, חברות המתמחות בשוק זה עשויות לגדול יותר ושירותים כמו גוגל, אפל ואינטל כבר חיברו את עצמם לשוק.
גוגל הודיעה לאחרונה על שותפות עם אאודי, הונדה ויונדאי, שם היא תשלב את מערכת ההפעלה של אנדרואיד שלה בלוחות מחוונים לרכב.
באופן דומה, מערכת ה- CarPlay של אפל תאפשר לנהגים לחבר את מכשירי האייפון שלהם למכוניות שלהם. מכוניות עם טכנולוגיית CarPlay יאפשרו לנהגים להשתמש במפות אפל, לבצע שיחות או לנגן מוזיקה עם פקודות קוליות או על ידי נגיעה במסך לוח המחוונים של הרכב.
אינטל גם הודיעה כי היא משקיעה 100 מיליון דולר בכדי להאיץ את פיתוח מכוניות המחוברות לאינטרנט.
האם אתה חושב שיש יותר מדי טכנולוגיה במכוניות מודרניות או שהדור הבא של מערכות ברכב יכול להביא יתרונות עצומים? ספר לנו בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *