10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized מכונית העל של מקלארן ארבעה מושבים אפשרית עם זאת לא יהיו לה ארבע דלתות

מכונית העל של מקלארן ארבעה מושבים אפשרית עם זאת לא יהיו לה ארבע דלתות

זן העיצוב של מקלארן עשוי לצמוח לכלול ארבעה מושבים, כך לפי המנכ”ל מייק פלאוויט. דיבר אך ורק לחשיפה אוטומטית בתערוכת הרכב בשנגחאי, הודה פלוויט כי מקלארן בת ארבעה מושבים היא דבר שעסקו ממשיך להסתכל עליו, אולם פסל מודל של ארבע דלתות: “אני יכול לראות ארבעה מושבים, עם זאת לא ארבע דלתות,” הוא אמר לנו.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

“זה יכול להיות סדרות ספורט או סדרות אולטימטיביות, כמו גם אני עשוי לראות את ה- GT משפר עוד יותר את השימושיות שלו, כמו גם את התנועה נוספת בכיוון זה אם לרכב זה עשוי להיות לפחות תצורה של 2+2”
• מכוניות העל הטובות ביותר לקנות עכשיו
“היינו מסתכלים על זה, ראו אם זה מה שהשוק רוצה גם לראות אם עדיין יהיו לו תכונות הנהיגה שתרצו מהרכבים שלנו – תצטרכו להשתמש בבסיס גלגלים ארוך יותר כדי שתאבדו קצת הזריזות שיש שם. עם זאת, אם מה שחזרתם היה מושך יותר ממה שהיה עוד בקטע הזה, אולי, כן. ”
פלוויט הסביר גם את התהליך שמקלארן ילך איתו לפני שתחתום דגם 2+2. “כשאנחנו מבצעים את תכנון המוצרים שלנו ישנם שלושה דברים שאני תמיד מודד: המקרה העסקי, המותג – ברור שדרישה להיות מקלארן המתאימה למותג שאנו בונים, כמו גם השלישית היא סביב החידוש – זה יהיה הדרישה להיות הטובה ביותר בכיתה כמו גם להוביל את השוק, “אמר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *