10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile הונדה תובנה החדשה שנחשפה לקראת הופעת הבכורה בניו יורק

הונדה תובנה החדשה שנחשפה לקראת הופעת הבכורה בניו יורק

הונדה חשפה את גרסת ההפקה של סלון התובנות החדשות. יריב טויוטה פריוס, שנחשף לקראת הופעת הבכורה שלה בתערוכת הרכב של ניו יורק, יתחרה במכירה בהמשך בשנה הבאה, אולם לא תעשה את השיטה שלה לאולמות התצוגה בבריטניה.
קיבלנו את ההצצה הראשונה שלנו לתובנה החדשה בתערוכת הרכב של דטרויט בינואר עם מושג סגנון דק-סופג; כמו גם עיצוב הייצור נדבק בזהירות רבה לאותו קונספט מקורי.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

התובנה מבוססת על אותה פלטה בדיוק כמו ההאצ’בק האזרחי הנוכחי, כמו גם מופעל על ידי הגרסה האחרונה של המנוע המוטורי המשולב של הונדה (IMA) היברידי. זה משלב מנוע בנזין בנפח 1.5 ליטר עם מנוע חשמלי המופעל על ידי סוללת ליתיום-יון.
36

הונדה הצהירה כי היא מצפה שהתובנה תשיג ציון אקלים כלכלי משולב של חברת האבטחה הסביבתית של אמריקה (EPA) של הרבה יותר מ- 50 מגה -בתים. זה היה מעלה את זה בשווה עם הפריוס כמו גם לקיה נירו, שיש להם ציוני EPA של 52 מגה -פ”ג כמו גם 49 מגה -פ”ג, בהתאמה.
כאשר התובנה החדשה שונה מהעיצובים הקודמים ששומרים על שם זה היא שהיא מוסברת על ידי הונדה כ’קומפקט פרימיום ‘, כמו גם היא תושב מעל הסיוויק הקטן יותר בטווח החברה. בנוסף לחסכון הדלק שלה, קסם המכונית יתמקד במראה שלה כמו גם פנים מרווח, קובע הונדה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *