10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized הדור הבא של פולקסווגן פאסאט ריגל בדיקות לקראת הופעת הבכורה של 2023

הדור הבא של פולקסווגן פאסאט ריגל בדיקות לקראת הופעת הבכורה של 2023

הדור ה- B9 החדש של פולקסווגן פאסאט, נמצא בדיקות בתנאים חורפיים בצורת האחוזה.
הפאסאט החדש של פולקסווגן ייחשף בשנת 2023 וכן חשיפה אוטומטית מבינה שהיא עשויה להיות מוצעת כאחוזה או האצ’בק, ותטילה את דגם הסלון. עם דפוסי שוק מתעדפים רכבי שטח זה לא יהיה מהלך מפתיע, במיוחד כאשר סלון ארטון בגודל דומה יושב ממש מעל לפאסאט. יש גם לחץ מלמטה מכיוון שאחוזת הגולף האחרונה גדולה מתמיד, כך שגם הרבגוניות, כמו גם המעשיות תהיה סדרי עדיפויות עבור הדגם החדש.

MG5 VS Volkswagen ID.3: 2022 סקירת מבחן תאומים

צילומי הריגול החדשים הללו מציעים כי הפאסאט יהווה פיתוח בסגנון על פני העיצוב הנוכחי עם סטרק דומה לאורך ידיות הדלתות, פנסים הניזונים לסורג כמו גם אשכולות תאורת בלם פרטיים ולא מוט האור האחורי המופיע במזהה החדש .4 כמו גם ID.5. יש גם צינורות בצד הסורג התחתון אשר אמור לשפר את היעילות האווירודינמית.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

הפאסאט ייבנה בברטיסלבה תוך שימוש בבסיס MQB יחד עם הדור הבא סקודה סופרב. מכוניות הבית והמשאית של פולקסווגן הועברו מביתה המסורתי באמדן בגרמניה כדי לבצע שיטה עבור ID.4 רכב שטח כמו גם גרסאות ייצור של תעודת הזהות. סלון Vizzion כמו גם מזהה. מושגי אחוזת Vizzion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *