10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile “זה שבוע טיפול במכוניות ומשאיות, אז ראש בחוץ כמו גם להראות את המנוע שלך קצת אהבה ‘

“זה שבוע טיפול במכוניות ומשאיות, אז ראש בחוץ כמו גם להראות את המנוע שלך קצת אהבה ‘

יתכן שלא נוכל לצאת כמו גם ליהנות מכוניות ומשאית אהובות עלינו בדרך החביבה עלינו עכשיו, עם זאת דבר אחד שאנחנו יכולים לעשות הוא משהו שאנחנו עשויים לדחות כבר זמן מה.
כדי לחפוף עם הספיישל שלנו למכוניות ומשאיות, נקראנו השבוע השבוע מכוניות וטיפול במשאיות. אז הצטרפו אלינו כשאנחנו יוצאים לחנייה שלנו – לוקחים בחשבון התרחקות חברתית, כמובן – כמו גם להשתמש בכמה מהסטים שהציעו לגרום לרכבים שלנו להראות גדולים כמו חדשים.

רשימת בדיקת תחזוקת רכב: שמור על המכוניות והמשאית שלך ב 8 צעדים DIY

רבים מהמוצרים שאנו ממליצים מוצעים באינטרנט, כמו גם ניתן לספק בבטחה לדלתך. למקטע הערכות המוצר שלנו יש קישורים שימושיים למקום בו תוכלו לקנות אותם.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

ואל תפסיק כשתסיים. אנו רוצים לראות תמונות של המכוניות הנקיות שלך, אז או שלחו אלינו אלינו בדוא”ל mail@autoexpress.co.uk או להכניס אותן למדיה החברתית, תייגו אותנו, כמו גם להשתמש ב- hashtag #CarcareWeek. אנו נדפיס כמה מהתמונות הטובות ביותר בעוד מספר שבועות.
אף על פי שהנהיגה מוגבלת (בצדק) בקפדנות למסעות נחוצים רק כרגע, היינו בנקים ראשונים מאוד של כלי רכב חדשים חשובים, כך שנוכל להמשיך ולספק חומר את פסק הדין שלנו על עיצובים חדשים חשובים בשבועות הקרובים.
לדוגמה, הערכתנו לאאודי A3 החדשה תואמת את אאודי מרימה את האמברגו בהרשמות נהיגה עבור מודל חדש חיוני זה.
אנו מדברים על שבוע האאודי A3, מכוניות וטיפול במשאיות, כמו גם הרבה יותר על הפודקאסט החדש של Auto חושף השבוע. אם עדיין לא הקצית, תוכל להוריד אותו באמצעות ספק שירותי הפודקאסט המועדף עליך, כמו גם לשמוע את Hold Vicki Butler-Henderson מנסה לשמור עלי כמו גם את הצוות בשליטה! יש פרק חדש בכל שבוע, אז הורד, האזן פנימה וכמו תמיד, בואו נבין מה אתה חושב!
אלה המוצרי המכוניות ומוצרי הטיפול במשאיות הטובים ביותר בשוק כרגע …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *