10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מיצובישי Eclipse החדש במחיר במחיר של 21,275 ליש”ט

מיצובישי Eclipse החדש במחיר במחיר של 21,275 ליש”ט

מיצובישי פרסמה תמחור כמו גם מפרט עבור צלב Eclipse-Rivalling החדש של קאשקאי. המתמודד החדש של מיצובישי בחתך הקרוסאובר האולטרה-תחרותי יוצע ללקוחות בבריטניה בינואר במחיר של 21,275 ליש”ט.
צלב Eclipse יהיה זמין בשלוש רמות לקצץ. כל שלושת החיתוכים כוללים את מנוע הבנזין בן ארבעה צילינדרים בן ארבעה צילינדרים עם מיצובישי, בעל טורבו, בעל ארבעה צילינדרים, ויוצר 163 כ”ס כמו גם מומנט של 250 ננומטר.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• הקרוסאוברים הטובים ביותר לקנות עכשיו
Eclipse Cross 2 הוא העיצוב ברמת הכניסה ב -21,275 ליש”ט, אולם כולל מערך בסיסי כגון פקדי כרית מגע, נורות LED, בקרת שיוט, מיזוג אוויר בנוסף ל- Apple CarPlay כמו גם לאנדרואיד Auto.
10

Eclipse Cross 3 מתחיל ב 22,575 ליש”ט וכן כולל את הבחירה בהנעה ארבעה גלגלים כמו גם תיבת הילוכים אוטומטית של CVT. מסך Headup כולל בעיצוב הבינוני בטווח בנוסף לגלגלי סגסוגת 18 אינץ ‘, מושבים קדמיים מחוממים, כניסה ללא מפתח כמו גם מתחילים בנוסף לחיישני חניה לרכב קדמיים כמו גם לאחור.
Topping the Variety הוא Eclipse Cross 4 החל מ- 24,975 ליש”ט, הכולל חיתוך עור, מערכת רעש פרימיום כמו גם מגוון שלם של עזרי נהג. אזהרת אזור עיוור, עזרה בשינוי נתיב ובדגמים אוטומטיים, שייט אדפטיבי מנהל תכונות כמו כן
מהדורה ראשונה מאוד מיוחדת, מתוכם 250 יגיעו לבריטניה, תוצע לתקופה מוגבלת. החל מ- 26,825 ליש”ט, המהדורה הראשונה מאוד מבוססת על Eclipse Cross 4 עם זאת עם תכונות מיוחדות כמו גימור צבע פרימיום, פגוש בגימור פחמן כמו גם תגי במהדורה ראשונה מאוד על המכונית.
מיצובישי ניצלה את שם Eclipse עבור רכב השטח הקטן החדש שלה כדי לצייר הקבלות בין רכב הספורט של Eclipse שהופסק בשנת 2012 כמו גם את הצורה דמוית הקופה של הקרוסאובר החדש.
גם יריב הג’וק של מיצובישי מגיע
צלב ליקוי החמה הוא התחלה של מתקפת רכבי השטח החדשה של מיצובישי. הבא בתור יהיה יריב של ניסאן ג’וק, המבוסס על הרעיון לשעבר כמו גם בשל 2019.
קרוסאובר קומפקטי זה נועד לחזק את תעודות ה- EV של המותג, כמו גם יוצע עם מסלול נהיגה חשמלי טהור עם טווח של 150 ק”מ פלוס. שנה בערך לאחר מכן יתקיים אאוטלנדר חדש, שהושפע מהתערוכות של פריז לשנת 2016. ישנן גם תוכניות להביא את Shogun Sport מבוסס L200 ממש כאן השנה.

מה אתה מאמין על צלב מיצובישי ליקוי חמה? בואו נבין למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *