10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile אזהרות של האיחוד האירופי מציבות מכוניות ומשאיות בבריטניה לאחר ברקסיט בסכנה

אזהרות של האיחוד האירופי מציבות מכוניות ומשאיות בבריטניה לאחר ברקסיט בסכנה

מכוניות ומשאיות בבריטניה מתמודדות עם קשיים טריים מהספירה המתקרבת של ברקסיט, לאחר שהממשלה ההולנדית הזהירה כי עסק בו השתמש בחלקים מתוצרת בריטניה, יהיה התמודד עם מכסי יבוא טריים.
בכלי סריקת אפקט ברקסיט באינטרנט, החברה העסקית של ממשלת הולנד שואלת עסקים: “האם אתה רוצה להיות פחות תלוי בשוק הבריטי? חשוב על מיקוד הפעילויות שלך במדינות אחרות. ”
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

חברות באיחוד האירופי מספקת למדינות את הזכות לעבור חינם של מוצרים תחת כללי סחר חופשי, כלומר ניתן להעביר מוצרים ממדינת האיחוד האירופי למדינת האיחוד האירופי מבלי להתמודד עם מכסי יבוא או ייצוא.
ובעוד שהשירות ההולנדי מודה לבעלי עסקים “יודעים בדיוק עד כמה חשוב השוק בבריטניה למכירות שלך כמו גם לרווחים”, הוא מזהיר כי “לאחר ברקסיט, חלקים שנעשו בבריטניה כבר לא נחשבים לייצור מינימלי זה באיחוד האירופי. ” פירושו של פרט זה פירושו שמוצרים המשתמשים בחלק גבוה של חלקים המיוצרים בבריטניה לא יחשבו כמוצרי האיחוד האירופי, כמו גם יהיו כפופים לתעריפי סחר כאשר הם מועברים למדינות אחרות באיחוד.
• שוק המנוע דורש ברקסיט ‘ללא חיכוך’
אמנם עצה זו מכוונת כיום לחברות הולנדיות, אך היא מהדהדת אזהרות שהונפקו על ידי האיחוד האירופי עצמו, שהמליץ ​​כי עסקים צריכים “להתייחס לכל סוג של תשומות בריטניה כאל ‘לא מקור’ בעת קביעת המקור העדיף של האיחוד האירופי” לאחר ברקסיט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *