10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile 2021 הונדה HR-V: עלויות בריטניה כמו גם מפרט שנחשף

2021 הונדה HR-V: עלויות בריטניה כמו גם מפרט שנחשף

עלויות בריטניה עבור רכב השטח החדש של הונדה HR-V-HR-V-HR-HR. יריבת ניסאן ג’וק האחרונה של המשרד היפני מוצעת כעת, במחיר של 26,960 ליש”ט, בעוד שתוכניות מימון חודשיות מתחילות מ -269 ליש”ט.
המגוון מתחיל עם חיתוך אלגנטיות, הכולל פנסי LED, מושבים קדמיים מחוממים, סגסוגות בגודל 18 אינץ ‘וכן מסך מגע של תשעה אינץ’ עם קישוריות לסמארטפון.

10 המכוניות והמשאיות הטובות ביותר של משק הבית לקנות 2022

קיצוץ מקדמה מתחיל מ- 29,210 ליש”ט כמו גם מוסיף גלגל הגה מחומם כמו גם דלת זנב כוח יחד עם תא הנוסעים חתוך חלקית בעור סינטטי. סגנון מקדמה עם טווח טווח מתומחר בין 31,660 ליש”ט וכן כולל אלמנטים בסגנון ייחודי, כמו צבע שני גונים כמו גם פירוט פנים כתום, בתוספת סטריאו פרימיום. כל הגרסאות כוללות אבטחת חישה של הונדה כמו גם תכונות סיוע לנהגים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

ה- MK3 HONDA HR-V זוכה למראה חדש וחזק, טכנולוגיה נוספת, פנים מרווחת יותר כמו גם גרסה מעובדת מחדש של ה- E: HEV ההיברידי החכם החכם שלה: HEV היברידי, שעובד מהסופרמיני האחרון של הג’אז.
מנוע ההפעלה החדש של HR-V מנצל את אותו מנוע בנזין 1.5 ליטר של אטקינסון בדיוק עם שני מנועים חשמליים, כמו גם סוללה המותקנת מתחת לרצפת האתחול. חבילת הסוללה כוללת 60 תאים, לעומת 48 בג’אז, כדי להסביר את המסה הנוספת של HR-V. במערכת יש גם תפוקה משולבת מעט גבוהה יותר של 129 כ”ס כמו גם מומנט של 253 ננומטר, כדי לאזן את התפזורת הנוספת של המכונית. זה מניע את ה- HR-V מ- 0-62 קמ”ש תוך 10.6 שניות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *