10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized אאודי A4 A4 Avant החדשה לשנת 2016 בחינה בהסוואה

אאודי A4 A4 Avant החדשה לשנת 2016 בחינה בהסוואה

זו הייתה המתנה ארוכה, אולם סלון ה- A4 החדש של אאודי נחתם לבסוף, כמו גם יופיע בתערוכת הרכב של פרנקפורט השנה בספטמבר. עם זאת, כעת המרגלים שלנו תפסו את הבדיקה של Avant Bodystyle Avant Style לפני שהם מופיעים בסוף השנה.
ה- A4 Avant ייקח החלקה טרייה בסיבוב ההופעות של BMW 3 וכן באחוזת מרצדס C-Class לתואר קינג קינג קינג קינג. ה- Spyshots מתפקד את התחפושת הפסיכדלית הטיפוסית, אולם הוא נראה כפי שהייתם מצפים ממנו, עם הפרופיל כמעט זהה ל- A4 Avant הנוכחי המראה את התפתחותו ולא מהפכה.
6
על המודעות שלנו

מתחת לעור הוא המקום בו מתרחשים השינויים ביותר. ה- A4 Avant מבוסס על פלטפורמת ה- MLB החדשה, הפלדה, כמו גם על אלומיניום MLB שתבסס בסופו של דבר רבים מהטווח של אאודי. זה עלה לראשונה ב- Q7 החדש, שם הוא שופך 325 ק”ג, ומרמז על ירידה במשקל של כ- 100 ק”ג הוא הרבה יותר סביר.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

ראש הפיתוח הטכני של אאודי, ד”ר אולריך האקנברג, דיבר לנו בכנות, כמו גם אימת שהחסרונות הדינמיים של A4 הנוכחיים יתקנו על המכונית החדשה. “ההיגוי טוב מאוד, יש הרבה יותר הערות כמו גם יש פחות חיכוך, כך שהגלגל חוזר בצורה חלקה למרכז” הוא אמר. זה צריך לספק ל- A4 החדש אפשרות נגד BMW 3-סדרה, הדינמיקה מנהיג בכיתה.
6

גרסת האוונט של ה- A4 הייתה תמיד אחוזה הרבה יותר ממוקדת אורח חיים מאשר אחת שימושית מדי, עם זאת ממדים משופרים צריכים להבטיח כי שטח המטיילים משופר. עלינו לראות גם שטח מגף הרבה יותר, מכיוון שהיכולת המושבים של 1,430 ליטר-מושבים של המכוניות והמשאית הנוכחית נמצאת מתחת לכיתה הטובה ביותר.
צפו למגוון המוכר כיום של אאודי של ארבע טורבו, כמו גם בנזין בן שישה צילינדרים, כמו גם מנועי דיזל שיופיעו, אולם אנו מבינים גרסה ‘E-tron’ היברידית תקינה בפעם הראשונה.
עכשיו בדוק את הסיבוב שלנו את מכוניות האחוזה הטובות ביותר במכירה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *