10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized אסטון מרטין V8 Vantage GT משיקה בתערוכת המנוע של ניו יורק

אסטון מרטין V8 Vantage GT משיקה בתערוכת המנוע של ניו יורק

אסטון מרטין חשפה גרסת GT חדשה של V8 Vantage לשנת 2015 בתערוכת הרכב של ניו יורק.
נוצר כדי להפוך את אסטון מרטין “נגיש יותר בקלות יותר לחובבי מכוניות ספורט מאי פעם”, V8 Vantage GT ייצר במכירה בארה”ב בלבד, ויתחיל בכמעט 100,000 $ כאשר הוא יגיע מאוחר יותר בשנת 2014.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

אסטון מרטין V8 Vantage GT מבוסס על המהדורה המיוחדת N430 שנחשפה בתערוכת הרכב של ג’נבה בחודש שעבר ושניהם חולקים מספר שינויים מכניים ומשטחיים.
בדומה לדגמי אסטון מרטין Vantage אחרים, ההנעה האחורית V8 GT זמינה בצורה קופה או רודסטר והיא כוללת תיבת הילוכים אוטומטית של שישה הילוכים או עם שבעה הילוכים SportShift II.
ה- Vantage GT מופעל על ידי גרסה מכוונת של V8 השאיפה הטבעית של אסטון מרטין V8, המשתמשת במערכת צריכת אוויר מעורפלת ושיטת ניצוץ פעילה כדי לספק 430 כ”ס ו -489 ננומטר מומנט. זה נותן ל- Aston Martin V8 Vantage GT V8 Vantage Sevalling Speed ​​מהירות העליונה של 190 קמ”ש, כאשר ה- GT מסוגל לעבור מ- 0-62 קמ”ש תוך 4.6 שניות.
אסטון מרטין התאים ל- V8 Vantage GT עם פליטה ספורטיבית, בלמים שמקורם בתחרות, מתלי ספורט מכוונים ומתלה היגוי מהיר.
הסטיילינג של V8 Vantage GT נוצר שוב בהשראת מכונית המירוץ של אסטון מרטין Vantage GT4, ותכונות העיצוב כוללות גלגלי סגסוגות מזויפות, לוחיות פנס שחורות, סביבות חלונות צדדיות וגימורי צינור זנב מרקמים, כמו גם סביבות שחורות עבור האורות האחוריים הברורים.
לצד חבילת גרפיקה אופציונלית, אסטון מרטין משתמש ב- V8 Vantage GT במספר תוכניות צבע, כאשר ההתאמה האישית זמינה עבור סגריף סגריל, כובעי מראה ולהב מפזר אחורי.
פירוט בלעדי בתוך אסטון מרטין V8 GT כולל פלאק של אדן פחמן, משמרות משוט מגנזיום שחור או סביבת הילוכים סיבי פחמן, והגה עור עם תפרים מנוגדים. מושבי הספורט המובחנים של אסטון מרטין מושאלים מ- V12 Vantage S.
למרות שלא נקבל כאן את ה- GT Spec V8 Vantage, ה- N430 מוצע למכירה בבריטניה החל מ- 89,995 ליש”ט, כאשר המסירות הראשונות מתוכננות לספטמבר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *