10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized מהפכת ההנעה הקדמית של ב.מ.וו: 6 עיצובים חדשים עד 2017

מהפכת ההנעה הקדמית של ב.מ.וו: 6 עיצובים חדשים עד 2017

BMW מתכננת מגוון של עיצובים חדשים להנעה קדמית המבוססים על פלטפורמת UKL1 החדשה של החברה-המופעלת כעת במגוון החדש של דגמים זעירים ו
סך הכל מבין שמונה עיצובים חדשים אמור להופיע מהניצול של הפלטפורמה, בעוד BMW BMW של הורים מתכננים שישה עיצובים משלה במהלך השנים הקרובות. כל המכוניות והמשאיות שהוזכרו על ידי פלטפורמת UKL1 יהיו בהנעה קדמית כמו גם משמשות עם מנועי טורבו שלושה צילינדרים.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

העיצוב הראשון של ב.מ.וו, שבסיסו על ידי UKL1, הוא ה- MPV הקומפקטי Tourer Compact של 2 שפורסם לאחרונה. הסיבה לכך היא שעשתה על ידי גרסת שבעה מושבים במהלך השנה הבאה. לאחר מכן מבקשת ב.מ.וו להרחיב את רכב השטח הקומפקטי שלו כמו גם את הצעות הקרוסאובר, עם X1 חדש כמו גם קרוסאובר קופה X2 קופה עם נישה, אשר גם תוצע עם XDrive ארבע גלגלים.
מאוחר יותר, בשנת 2017, מתוכנן BMW Z2 Roadster קטן, יחד עם תחליף להוצאת 1 הסדרה הנוכחית. המעבר מהנעה אחורית להנעה קדמית להנעה קדמית יהיה דבר ענק עבור פוריסטים של BMW, אולם ב.מ.וו חיובית הרבה נהגים לא יוכלו להבחין במתג. סדרת 1 החדשה צפויה לצמוח בגודל מהדגם הנוכחי, כאשר בסיס הגלגלים נמתח אפילו בנוסף ל -2,567 מ”מ של מיני חמש הדלתות.
שישה BMWs FWD עד 2017
BMW 2 סדרת Tourer Active
במבצע עכשיו
BMW 2 סדרת Tourer Active 7 מושבים
במכירה: אמצע 2015
BMW X1
במכירה: בסוף 2015
BMW X2
במכירה: אמצע 2016
BMW Z2
במכירה: 2017
BMW 1 סדרה (שלוש- כמו גם חמש דלתות)
במכירה: 2017
לחץ ממש כאן כדי לראות הרבה יותר פרטים על התוכניות של מיני למגוון דגמים חדשים …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *