10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “טויוטה טהורה-חשמלית תהיה מתמודדת אמיתית”

“טויוטה טהורה-חשמלית תהיה מתמודדת אמיתית”

הייתה תקופה, לפני זמן לא רב, כאשר טויוטה הייתה רכב מגנוליה-נוכחת תמיד, מבלי שתודע למעשה למה. אולם דפי החדשות של המגזין השבוע מראים גם עדות לשינוי פרדיגמה בטכניקת המותג ובמוצל המותג: טויוטה, כך נראה, מתאים לגליל.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

אכן, כפי שפרט את ראש האירופה של טויוטה, מאט הריסון, לתקשורת בבריטניה בשבוע שעבר, יש כיום סוחריו בנק קנייה המשתרע מעבר לארבעה חודשים. הריסון מצפה למכור 1.3 מיליון מכוניות באירופה בשנת 2022, עלייה שיא של כמעט רבע מיליון רכב בשנה אחת בלבד.

טויוטה להשקת פלטפורמת רכב היברידית וחשמלית ספציפית לאירופה

מדוע זה קרה? אסור לנו להוזיל את האתוס שהוצג לפני מספר שנים על ידי הבוס אקיו טויודה, שטויוטה אסור לעולם לעשות רכב משעמם שוב. לקח זמן כדי לדמם את התרבות הארגונית, אבל עכשיו לטויוטה יש את האץ ‘החם של GR Yaris והקופה GR 86 על ספריה – והביטחון לומר שהשני של אותם מכוניות ישמשו לשנתיים בלבד.
עם זאת, בקצה השני של הטווח, קיימת תחושה אמיתית בקרב מנהלי החברה ומהנדסים שלמרות שטויוטה מכינה מכוניות מעניינות הרבה יותר מאי פעם, השוק גם התקדם לעברם. ההשקעה המוקדמת הזו במדרגות ההפעלה ההיברידיות, והניסיון העצום שנצבר עמה, מוכיחה כעת את הכרחית כאשר החברה מגלגלת מכוניות כמו קרוס יאריס הקטן, והשבוע, צלב קורולה, משפחה בגודל מלא
רכב שטח עם מנוע ההפעלה החשמלי הנוכחי.
הבא יהיה מכוניות טהורות-חשמליות, כמובן, ומעניין לשמוע את טויוטה מודה בחופשיות כי ל- BZ4x אולי אין את טווח ה- WLTP הגדול ביותר בכיתה-אבל שהמשרד היה זהיר כפליים בהפיכתו להשגה, מכיוון שזהו הרבה יותר מועיל ללקוחות מאשר כמה מיילים בדיוניים הרבה יותר על המספרים הרשמיים. ההימור גבוה, אך על סמך העדויות לשנים האחרונות, טויוטה טהורה-חשמלית תהיה מתמודדת חזקה.
בדוק את הזרם ברכב הראשון המותאם אישית של טויוטה – ה- BZ4X …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *