10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile עובדי דרכים מתמודדים עם 300 אירועים פוגעים ומסוכנים בשבוע

עובדי דרכים מתמודדים עם 300 אירועים פוגעים ומסוכנים בשבוע

עובדים ברשת 4,300 קילומטרים של כבישים מהירים ובכבישים אסטרטגיים, כפופים כמעט ל -300 אירועים פוגעים או מסוכנים מדי שבוע, על פי הכביש המהיר אנגליה.
החברה בבעלות ממשלתית, שאחראית על ניהול רשת הדרכים האסטרטגיות בבריטניה, אומרת פרקים פוגעים מילולית ופיזית, כמו גם “פלישות”-שם נהגים נכנסים לחלק מנותק של עבודות דרכים-סיכנו את חיי העובדים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• מגבלות מהירות כביש מהיר משתנה הנבדקות
באחד המקרים, שנתפס על סרטים על ידי עובדים, נהג ב- A120 באסקס לוקח את הסף כשהוא מנסה להימנע מעומס הנגרם על ידי עבודות דרך. אחר מראה נהג HGV שמזניח לראות קטע מקושר של הכביש המהיר M1, ומסתובב באופן דרמטי כשהוא נוקט בפעולה מתחמקת ברגע האחרון.

כבישים מהכבישים אנגליה רשמה כמעט 3,500 אירועים מסוכנים ופוגעים בין יולי לספטמבר בשנה שעברה, 150 מהם סווגו כרציניים.
מייק ווילסון, מהנדס הכבישים הראשי של אנגליה, אמר כי בעוד שהארגון תמיד השתדל “למזער את אי הנוחות לנהגים”, סגירת הכבישים הייתה לפעמים בלתי נמנעת. וילסון הוסיף: “נהגים שמתעלמים באופן אנוכי ולא חוקי ממגבלות התנועה הללו מכריחים את דרכם הם מסכנים את חייהם וגם את אלה של עובדי הכביש שלנו – הכל כדי לחסוך כמה דקות במסעם.”
הכבישים המהירים אנגליה קראה לנהגים לכבד עובדי דרכים, לציית למגבלות המהירות סביב יצירות, ולחקר כי תחזוקה יכולה להתרחש גם כאשר הצוות לא נראה מייד, בגלל שהם מוסתרים על ידי כלי רכב וציוד של עבודות.
כעת קרא על התוכניות האחרונות של הממשלה לקצץ את מספר המורות בכבישים שלנו …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *