10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized 2021 DS 4 Hatchback במכירה עכשיו מ- 25,350 ליש”ט

2021 DS 4 Hatchback במכירה עכשיו מ- 25,350 ליש”ט

DS השיקה את קו ה- DS 4 של ה- Hatchback בבריטניה. עד לאחרונה, הקונים הצליחו לקנות רק את גרסת המהדורה של LA Premiere Edition של 39,950 ליש”ט של הרכב החדש – אך כעת יש השלמה מלאה של חיתוכים המוצעים, כאשר המחירים מתחילים מ- 25,350 ליש”ט.
עם זאת, סדקו את עצמכם, מכיוון שהרכב החדש של DS 4 מסובך למדי. יש בחירה של שלושה מפרטים עיקריים לבחירה, הנקראת DS 4, קו ביצועים וצלב. עם זאת, ניתן לציין גם את מודל הבסיס והגרסאות הצלב בקווי ציוד שונים, הנקראים Bastille+, Trocadero ו- Rivoli.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

פקודות ה- DS 4 Bastille+ הפחות יקרות ביותר המחיר את מחיר הכותרת ומותאמות כקונבנציונאליות עם גלגלי סגסוגת 17 אינץ ‘, גימור חיצוני כרום ומראות דלתות שחורות מבוהלות. יש גם פנסי LED, חיישני חניה לרכב אחורי ומצלמת היפוך של 180 מעלות, ואילו בתוך הקונים מקבלים ריפוד בד, אשכול מד דיגיטלי בן שבעה אינץ ‘ומערכת אינפוטינציה בגודל 10 אינץ’.

הרכב החשמלי הקטן ביותר 2022

Trocadero DS 4 Trocadero מקבל סגסוגות בגודל 19 אינץ ‘, סורג רדיאטור כרום ספציפי לדגם וכמה מושבי בד ייעודיים. יש גם כמה טכנולוגיות נוספות, עם ניווט מחובר וזיהוי קולי טבעי שהגיע כסטנדרט. המחירים מתחילים מ- 28,850 ליש”ט.
מפרט ה- Rivoli של DS מחק את תיג המחיר של ה- 4 עד 35,150 ליש”ט, אך עלייה זו היא בעיקר מכיוון שהיא לא משמשת במנוע הבנזין ברמת הכניסה של החברה. התוספות כוללות סט מיוחד של גלגלי סגסוגת בגודל 19 אינץ ‘, פנסי LED של מטריקס, ריפוד עור שחור ומצב נהיגה חצי אוטונומי ברמה 2 עם בקרת שיוט אדפטיבית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *