10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Mercedes Vision New Van Concept מציג תצוגה מקדימה של עתיד הרכב המסחרי

Mercedes Vision New Van Concept מציג תצוגה מקדימה של עתיד הרכב המסחרי

מרצדס חשפה איך היא חושבת שהטנדר של העתיד ייראה. קונספט Vision Van נחשף בקמפוס Van Advancement של מרצדס בשטוטגרט וזה נותן לנו אינדיקציה מוקדמת למה אנו יכולים לצפות מהדור הבא של מרצדס ספרינטר טנדר.
קונספט Vision Van הוא רכב מסחרי המופעל באופן חשמלי והוא אוטומטי לחלוטין ומחובר זה לזה לעידן הדיגיטלי. זה ממזג מספר טכנולוגיות חדשניות שיעזרו לחולל מהפכה בשירותי המסירה.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• טנדרים ביותר לפאנל
מופעל על ידי מערכת כונן חשמלית של 75 קילוואט (עד 150 קילוואט זמינה להתפרצויות קצרות של 60 שניות), יש לה טווח של עד 270 ק”מ ו -270 ננומטר מומנט. רמת המומנט הגבוהה מספקת לרכב פעולה ספונטנית, ובעוד שיש לה מהירות עליונה של 120 קמ”ש, היא הייתה מוגבלת ל 80 קמ”ש. הוא כולל גם בקרת ג’ויסטיק עדכנית.
36

תוכנת הבקרה מבוססת הענן וחומרת המטען האופטימלית עוזרת להפוך את הרעיון למוקד מחובר באופן אינטליגנטי. הזמנות לבקרת אלגוריתמים שהוצבו על ידי הלקוחות והעמסת חבילות באמצעות ניהול שטח מטען אוטומטי לחלוטין.
תכנון מסלול חי מחשב את המסע האופטימלי עבור הטנדר כדי לוודא כי זמני המסירה המהירים ביותר האפשריים, ושני מל”טים, עם מטען של 2 ק”ג כל אחד, מסופקים גם כדי לאפשר משלוח אוטונומי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *