10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile הצהרת סתיו 2015: קרן המורה הלאומית, מבצע סטאק, כיסוי ביטוח מכריז על

הצהרת סתיו 2015: קרן המורה הלאומית, מבצע סטאק, כיסוי ביטוח מכריז על

קרן מהמורה ארוכת טווח אמורה להיות מוגדרת בעוד כסף יושקע במתקנים כדי להפסיק את המבצע בערימה בקנט מהצהרת הסתיו של הקנצלר ג’ורג ‘אוסבורן וכן סקירת עלויות.
במהלך חמש השנים הבאות הממשלה תוציא 250 מיליון ליש”ט כדי לשלם עבור עבודות תיקון ממורות וכן 250 מיליון ליש”ט עוד יותר בפארק משאיות גדול לטווח הארוך כדי להוריד לחץ מהכבישים במקרה של מבצע סטאק.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

תרבות התשלומים תטופל גם עם רפורמות שנעשו בהצהרה על תאונות רכב קלות. הרפורמות יבטלו את הטובות ביותר לנזקים כלליים בגין פגיעות ברקמות רכות קלות וכן לבטל עלויות משפטיות על ידי העברת פגיעות אישיות מכריזות על 5,000 ליש”ט לבית המשפט המצהיר הקטן.
אוסבורן הצהיר כי ניתן לחסוך במיליארד ליש”ט בשוק, כמו גם את זה “להעביר” לנהגים על ידי מבטחים. זה עשוי לקצץ בין 40- £ 50 לשנה הנחה על פרמיות כיסוי ביטוח.
• טוריות לאפשר למועצות אזוריות לנהל את הדרכים שלנו
הסרת תוסף הדיזל של שלושת האחוזים מכלי רכב עסקיים תתעכב גם עד שנת 2021 לקראת תקנות הבדיקה החדשות של האיחוד האירופי. מכוניות פליטות נמוכות במיוחד ימשיכו להיות נתמכות, כאשר 600 מיליון ליש”ט מושקעים בין השנים 2015-16 כמו גם 2020-21 כדי לסייע בספיגה כמו גם לייצור.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *