10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized שיתוף קטעי מצלמה בווידיאו ברכב עם ההורים עלול לקצץ בשיעורי ההתרסקות של נהג צעיר

שיתוף קטעי מצלמה בווידיאו ברכב עם ההורים עלול לקצץ בשיעורי ההתרסקות של נהג צעיר

השימוש במצלמות ברכב המאפשרות להורים לראות את הדרך בה ילדיהם נוהגים עלול לקצץ בשיעורי תאונות בקרב צעירים, כך העלה מחקר חדש.
כאשר משתמשים במצלמות מקף בשילוב עם טכנולוגיית הקופסאות השחורות-באופן ספציפי, תאוצה המוקלטת כוחות G גבוהים כאשר רכב מונע בצורה לא תקינה או מזיקת-צעירים נוהגים הרבה יותר יסודיים אם הם חושבים שהנתונים עשויים להיות משותפים עם הוריהם ו
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• ההיסטוריה של מבחן הנהיגה
בדו”ח שכותרתו ‘שמירה על נהגים צעירים במהלך רישיון מוקדם’, שהוזמן על ידי קרן RAC, ד”ר ברוס סימונס-מורטון אומר כי הטכנולוגיה מעניקה למעשה להורים נוכחות קבועה במכוניות ילדיהם. זה עוזר להתמודד עם המצב Catch-22, נהגים צעירים בדרך כלל מוצאים את עצמם, שם הם צריכים לנסוע בדרך כדי לקבל ניסיון רב יותר, אך בכך נמצאים בסיכון בגלל חוסר הניסיון שלהם.
במחקר נמסר כי כל נטייה נהגים צעירים צריכים לנהוג ברשלנות, מורכבת מהנטייה שלהם להיות מוסחת בקלות על ידי טלפונים ניידים – במיוחד שיחות וטקסטים – ונוכחותם של נוסעים צעירים אחרים.
בנוסף, סימונס-מורטון מאמין שיש עדויות בינלאומיות התומכות בהכנסת תוכנית רישיון נהיגה מדורגת.
סטיב גודינג, מנהל קרן RAC, העיר: “דו”ח זה לא מציע כי צילומי מצלמת דאש מחליפים בקפדנות או את הקול כצפייה במשפחה רגילה במוצאי שבת, אך היא טוענת כי הערכה הורית גדולה יותר למה שילדיהם קמים מאחורי הגלגל יכול להועיל.
“בעוד שבני נוער עשויים לבטל את הרעיון של אמא ואבא לפקח ביעילות על כל טיול שלהם, נוכחות הורית מתמדת, המועברת באמצעות טכנולוגיה, הוכחה כמתמתית התנהגות מסוכנת מאחורי ההגה.
“כל הורה לנהג צעיר רוצה שהילד שלהם ינהג בבטחה מבלי שיצטרך להיות ברכב בעצמם, אבל באמצעות טלמטיקה ‘קופסה שחורה’ וטכנולוגיית מקף טכנולוגיה פיקוח וירטואלי יכול להיות בעל השפעה גדולה.”
האם לדעתך מצלמות ברכב להורים זה רעיון טוב? הודע לנו בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *