10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized הגבלת מהירות משאיות משפרת את אבטחת הכבישים

הגבלת מהירות משאיות משפרת את אבטחת הכבישים

הגברת הגבלת המהירות החדשה למשאיות שיפרה את אבטחת הדרכים על ידי תרומה לירידה של 70 אחוז במספר ה- HGVs המהירים, על פי דו”ח ממשלתי.
בשנת 2015, המהירות שמוגבלת HGVs במשקל הרבה יותר מ- 7.5 טון משופרת מ- 40 קמ”ש ל- 50 קמ”ש בכבישים יחידים בכבישים וכן בין 50 קמ”ש ל 60 קמ”ש בכבישים כפולים בכבישים באנגליה כמו גם בוויילס.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• איך זה להיות נהג HGV
כעת, דוח מחלקה למסירת (DFT) קובע כי הדבר תרם לשיפור “מובהק סטטיסטית” לביטחון הדרכים בכבישים שהיא ניתחה במחקר שלה, כאשר מספר השאיות המהירות שנפל בכ -70 אחוזים.
המהירות האופיינית של משאיות בכבישי הכביש היחידה עלתה ב -1.5 קמ”ש ל -45.6 קמ”ש, ואילו מהירויות הכביש הכפולות האופייניות למשאיות עלו 0.4 קמ”ש ל 52.4 קמ”ש. ה- DFT קובע דחיפה של 1 קמ”ש בלבד במהירויות משאיות טיפוסיות הייתה משחררת 650,000 שעות של זמן נהגי משאיות, כמו גם חברות הובלה חוסכות הרבה יותר מ -10 מיליון ליש”ט בשנה.
הכבישים של הכבישים מייקל אליס העיר: “אני שמח לראות את השיפור בביטחון תוך סיוע לפתיחת הנעילה של פוטנציאל בריטניה – מניעת צמיחה כמו גם שיפור היעילות – שיפור הגבלת המהירות עבור משאיות סייע לעסקים לחסוך זמן כמו גם כסף, מה שמאפשר אותם להשקיע זאת מחדש בחברה שלהם כמו גם לרכוש רכבים חדשים יותר כמו גם ירוקים יותר.
“גם מעבר דירה זה שיפר את אבטחת הכבישים שכן נראה כי הוא הפחית את הסכנות שחלקם נהגים נוקטים בעת עקיפת כלי רכב הנעים איטיים.”
דו”ח סופי אמור להתפרסם על ההשפעות המלאות של מגביל המהירות מגביר בבוא העת, תוך התמקדות במיוחד באלמנט אבטחת הכבישים במדיניות.
האם אתה מסכים שצריך לאפשר HGVs לנסוע מהר יותר? תן לנו להבין את המחשבות שלך בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *