10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized רעיון תאי הדלק של טויוטה שנחשף בתערוכת הרכב של טוקיו

רעיון תאי הדלק של טויוטה שנחשף בתערוכת הרכב של טוקיו

רעיון מכונית תאי הדלק של טויוטה (FCV) נחשף בתערוכת הרכב של טוקיו, כמו גם הוא קרוב יחסית לדגם הייצור הקרוב. זה יהפוך את השיטה שלה לבריטניה בשנת 2015 אם כי במספרים מוגבלים במיוחד – דומים לפולקסווגן XL1.
• חדשות טויוטה כמו גם ביקורות
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

הרעיון כולל את ערימת תאי הדלק הקומפקטיים של טויוטה כמו גם זוג מיכלי מימן בלחץ גבוה שנשמרו מתחת לגוף-ומשמע כי אין חדירה על חלל הפנים או הטונות. טויוטה טיפלה בכדי להכפיל את צפיפות ההספק של ערימת תאי הדלק על ידי שימוש במנוע חשמלי קטן יותר, תוך הפחתת הגודל הכללי מהמערכת ששימשה בעבר. למרות הפחתה בגודל, ההספק הוגבר לסביבות 135 כ”ס, כמו גם כאשר לא נהיגה במערכת תאי הדלק יוצרים כוח חשמלי מספיק כדי להעביר את הבית הטיפוסי למשך שבוע.
ראש הווידיאו המנועי של Auto Express Wathers Watson קיבל את האפשרות לבחון טוב יותר את המכוניות והמשאית בסרטון המיוחד שלנו למטה.
טויוטה מכריזה על מיכל אחסון מלא של מימן, ה- FCV מסוגל לכסות לפחות 300 מיילים. כמו כן, זמן התדלוק מצוין כי הוא בדיוק כמו רכבי בנזין או דיזל מסורתיים, בשלוש דקות, ובכל זאת, בניגוד לדלקים טיפוסיים, מכוניות ומשאיות המונעות על מימן רק יוצרים אדי מים כמוצר מפוזל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *