10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מנוע הונדה F1 לשנת 2015 שנחשף בווידיאו טיזר

מנוע הונדה F1 לשנת 2015 שנחשף בווידיאו טיזר

בתור מקלארן כמו גם הונדה מתאחדים בפורמולה 1 בפעם הראשונה מזה 22 שנה, העסק היפני חשף טיזר כמו גם תמונה של מערכת הכוח החדשה שלה עבור עונת F1 2015. למרות שזה לא מקבל טוב יותר את הפרטים, אתה יכול לראות כמו גם לשמוע את המנוע בפעולה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

בעוד שכל העיניים עומדות על מי ייסע למקלארן בשלב זה, כשפרננדו אלונסו השמועה כי הצטרף לקבוצה, נראה כי הונדה יוצאת היטב עם הבדיקה. חזרתו של המשרד לספורט לא הייתה יכולה להגיע בזמן טוב בהרבה, עם שני דגמי ביצועים, מכוניות הספורט והמשאית החדשות של NSX כמו גם ה- Civic Type R, המופיעות שוב בשנה הבאה.
בפעם האחרונה ששני העסקים התאחדו, התוצאות היו מדהימות. בין 1988 כמו גם 1992, מקלארן כמו גם הונדה זכו בשמונה אליפויות עולם כמו גם ב -44 מירוצי גרנד פרי, לקחו 53 עמדות מוט כמו גם קבעו 30 הקפות מהירות עם אלן פרוסט כמו גם איירטון סנה – והכל רק ב -80 מירוצים בלבד. כמו גם מקלארן מסתכל בהחלט על המהירות השנה, כך שזה יכול לעשות עם התחדשות כזו.
מנוע ה- F1 החדש של הונדה בפעולה: וידאו
הנה סרטון הטיזר החדש והמעניין של הונדה, בו תוכלו לשמוע את מכונית F1
הסרטון מציג מבצעים נהדרים של גרפיקה הרומזים לעבר החברה, ואז טלפון מתקשר זה “התחלה חדשה”. ואז יש הברכיים מדומה, בה תוכלו לשמוע בבירור את ה- V6 בנפח 1.6 ליטר טורבו במלוא הדרו, אם כי נראה שהוא מסתדר אפילו פחות מהמנועים הנוכחיים.
כמו קודם, מנוע ה- V6 ההזרקה הישירה הקטנה יתקשר עם שני מנועים חשמליים-האחד עובד עם מערכת ריפוי של KERS, והשני מפעיל מגדש טורבו ענק. הונדה לא פרסמה מפרט מלא של מנוע ההפעלה שלה, אולם צפו יותר מ- 600 כ”ס, ואנחנו מקווים, אחד הרכבים התחרותיים ביותר בתחום.
מה אתה מאמין על הרעש שהוא עושה? הבה נבין בתגובות למטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *