10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized הונדה CR-V המעודכנת שנחשפה לקראת השקת 2021

הונדה CR-V המעודכנת שנחשפה לקראת השקת 2021

הונדה חשפה גרסה מעודכנת של ה- CR-V. רכב השטח המתוקן, במחיר של 30,180 ליש”ט, יגיע לאולמות התצוגה בבריטניה בסוף השנה, ויצא מגוון עדכונים קוסמטיים וטכנולוגיים.
העדכונים הרבים הגלויים עבור ה- CR-V נמצאים בתא הנוסעים. הקצוות המותאמים לקונסולה המרכזית של המכונית, כרטיסי הדלת ולוח המחוונים כוללים כעת גימור כסף חדש, בעוד שדגם ה- Ex Topping Topping מגיע כעת עם כרית טעינה סמארטפונית אלחוטית.

10 רכבי השטח הטובים ביותר לרכישת 2022

תיקונים חיצוניים עדינים הרבה יותר, וממתחים לכמה גלגלי סגסוגת חדשים בגודל 18 אינץ ‘וזכוכית פרטיות כסטנדרט על פני הטווח. ה- CR-V לובש כעת גם תג הונדה עם טבעת כחול וה- E: Hev Nameplate החדש ביותר של המשרד, אשר כביכול מייצג את “האישורים החשמליים” שלו.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

עם זאת, למרות שלבש את אותו התגי כמו הג’אז האחרון ביותר, ה- CR-V המעודכן לא קיבל את ה- E: HEV Hybrid Powertrain החדשני של ההאצ’בק. בדומה למכונית הישנה, ​​ה- CR-V עדיין כולל מערכת I-MMD של הונדה, הכוללת מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר בנפח 2.0 ליטר, שני מנועים חשמליים וחבילת סוללות קטנה.
המנועים החשמליים מסוגלים לייצר מומנט של עד 315 ננומטר-ובמהירויות נמוכות, ה- CR-V יכול לשוט בהספק חשמלי בלבד. הונדה אומרת גם כי דגמי ההנעה הקדמית יחזירו 42.2 מגה פ”ג במחזור המשולב WLTP, תוך כדי פליטת 151 גרם/ק”מ CO2. דגמי הנעה ארבע-גלגלים יעילים פחות, עם דמויות בהתאמה של 39.2 מגה פ”ג ו- 161 גרם/ק”מ.
לבסוף, הונדה עשתה כמה ציוצים למארז של ה- CR-V. ראשית, קיימת מערכת מתלים חדשה, שלדברי המשרד שיפרה את ההתמודדות של רכב השטח ורכיבה על נוחות. יש גם גרסה מתוקנת של מערכת הגה הכוח החשמלית של המכונית, שלדברי החברה עידדה את יכולת התמרון המהירה של המכונית.
מה אתה עושה מההונדה CR-V המעודכנת? הודע לנו בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *